S-Dizayn Krom Kapı Eşiği Uygulaması

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: S-Dizayn Krom Kapı Eşiği Uygulaması

İkisi de çok güzel olmuş iyi günlerde kullanın. Arka taraftakiler biraz kısa gibi görünüyor. Kaç cm acaba arkalar ve önler?

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
İkisi de çok güzel olmuş iyi günlerde kullanın. Arka taraftakiler biraz kısa gibi görünüyor. Kaç cm acaba arkalar ve önler?

Hasan Abi ön 47x6,5 arka 15x6,5 8mm kadar da kıvrım var.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullanın çok güzel olmuş,yarın da benim eşiklerim geliyor hayırlısıyla takıp, fotoları paylaşırım...

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
Güle güle kullanın çok güzel olmuş,yarın da benim eşiklerim geliyor hayırlısıyla takıp, fotoları paylaşırım...

Teşekkür ederim. Bekliyoruz fotoğraflarınızı

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:

Arkadaşlar kapı eşiklerini taktım, fotoları bir türlü yüklüyemiyorum ,nasıl yükleyeceğim yardım lütfen....

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

cenko link' Alıntı:
Arkadaşlar kapı eşiklerini taktım, fotoları bir türlü yüklüyemiyorum ,nasıl yükleyeceğim yardım lütfen....

Abi resim upload sitesi diye googleda arat. Oradan gözat seçeneğine basarak karşıya yükle. Aşağıda sana link verecek, onu buraya yapıştır :)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Abi resim upload sitesi diye googleda arat. Oradan gözat seçeneğine basarak karşıya yükle. Aşağıda sana link verecek, onu buraya yapıştır :)

Mücahit yapıyorum, fakat eksik birşeyler yapıyorum herhalde, bir türlü olmadı tekrar deneyeceğim çok teşekkür ediyorum.Bu ara elin nasıl oldu,umarım iyileşmiştir tamamen, tekrar geçmiş olsun..Dikkat et sana nazar da değmiştir,hareketli,yakışıklı,sevimli,çalışkan bir delikanlı olunca..... :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

cenko link' Alıntı:
Mücahit yapıyorum, fakat eksik birşeyler yapıyorum herhalde, bir türlü olmadı tekrar deneyeceğim çok teşekkür ediyorum.Bu ara elin nasıl oldu,umarım iyileşmiştir tamamen, tekrar geçmiş olsun..Dikkat et sana nazar da değmiştir,hareketli,yakışıklı,sevimli,çalışkan bir delikanlı olunca..... :)

Abicim çok teşekkür ederim kendin gibi güzel iltifatların için... Elim biraz daha iyi, astramdan ayrılmama sebep olmadı hala bol bol KM yapıyoruz :)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankara'da nihayet bugün yağmur yoktu ve ben hemen çıtalarımı taktırdım.Gümüş gri sedanda,bence çok çok güzel durdu.Cam çıtası,kapı eşikleri, kapı kolları,bagaj altı çıtası,araba resmen level atladı. Resimleri ne yaptıysam yükleyemedim.Mustafa kardeşime (madmax50) e-mail adresine atacağım.Kendisi benim yerime buraya resimleri yükler şimdiden Mustafa kardeşime teşekkür ediyorum...