Romanoyu nasıl bilirsiniz?

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben önümüzdeki hafta içi romano marka lpg taktıracağım aracıma tüm pazarlıklarını falan yaptım,marka olarak çok araştırdım ama ustanında önemli olduğu hususunu atlamadım,yaptıracağım ustay çok met ediyolar,bu usatada romano takıyor..

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
Yeterince araştırmışsın gibi,

Kaliteli malzeme
Montaj (Usta)
Satış Sonrası Servis

Bu üçü konusunda için rahat ise sorun olmaz.
Yakın arkadaşımın BORA model aracında Romano var, çok stabil, LPG var mı yok mu inanın anlamak zor.

Hayırlı olsun.

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. arastırıp bırcok kısıden ıyı referns aldıysan sorun olmaz sanırım. ama ben daha once brc kullanmıstım 1750 lıraya taktırmıstım. cok memnum kaldık hıc sorun cıkarmadı. alternatıf olarak belkı dusunebılırsın.

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürekli gittiğim opel servisim var,ordaki usta tavsiye etti kendi sürekli araba alır satar(opel marka) hepsinede hemen hemen tüp attırıyor 2000 motor ve üstü araba kullandığı için,brc dedim onuda taktırdım pek memnum kalmadım falan dedi,romano çok daha sessiz ve sorunsuz çalışıyomuş 2 arabasına taktırmış,bide onlarda şölebi özellik varmış fazla gaz basınca araba otomatikman benzine geçiyormuş,buda motorun hasar görmesini,bujilerin fazla gazla boğulmasını engelliyor,motorun ömrünü uzatıyor dedi...
gittiği yer onu tanıdığı için fiyattada kolaylık yapacak..yarın spariş verilecek 2-3 güne kalmazda montaja başlıyacaklar..
bakalım hayırlısı olur inş..

loopus058

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Morfy kardeşim 2004 merivaya taktırdım 10.000 km yol yaptım tık yok çok iyi performans tavsiye ederim benim opelcimde tavsiye etmişti çok memnunum ama taktırdığın yere dikkat et selamlar....bu arada ben 2 ay önce 1500 ytl'ye taktırdım

Son düzenleme:

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende romano kullanıyorum ve sorun yok ama arabamın son sürati düşük birazda fazla yakıyor sanırım fakat benim debriyaj bitik buna bağlıyorum.Romanoyu çok ısrar etti usta ben brc istemiştim ikiside aynı fiyat ve ikisinide ben takıyorum sen bilirsin ama romano tak daha sessiz ve ayarını kendisi otomatik algılıyor soruz yaşamazsın dedi ve memnunum şimdilik.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazla gaza basınca benzine geçme olayı BRC'de de var. Örnek: aracı isterseniz 4500 devirden sonra benzine geçecek şekilde ayarlayabiliyorsunuz. herşey programla bitiyor.

bu yapılan ayarla aracın gazda boğulmasını engellemek diye bir şey yok. araç zaten gazla da boğulmaz..sadece sollamalarda ve ani güç gerektiren durumlar için biz bu ayarı yapıyoruz.

sürekli gittiğim opel servisim var,ordaki usta tavsiye etti kendi sürekli araba alır satar(opel marka) hepsinede hemen hemen tüp attırıyor 2000 motor ve üstü araba kullandığı için,brc dedim onuda taktırdım pek memnum kalmadım falan dedi,romano çok daha sessiz ve sorunsuz çalışıyomuş 2 arabasına taktırmış,bide onlarda şölebi özellik varmış fazla gaz basınca araba otomatikman benzine geçiyormuş,buda motorun hasar görmesini,bujilerin fazla gazla boğulmasını engelliyor,motorun ömrünü uzatıyor dedi...
gittiği yer onu tanıdığı için fiyattada kolaylık yapacak..yarın spariş verilecek 2-3 güne kalmazda montaja başlıyacaklar..
bakalım hayırlısı olur inş..

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
fazla gaza basınca benzine geçme olayı BRC'de de var. Örnek: aracı isterseniz 4500 devirden sonra benzine geçecek şekilde ayarlayabiliyorsunuz. herşey programla bitiyor.

bu yapılan ayarla aracın gazda boğulmasını engellemek diye bir şey yok. araç zaten gazla da boğulmaz..sadece sollamalarda ve ani güç gerektiren durumlar için biz bu ayarı yapıyoruz.

:alkis: :good: teşekkürler bilgi için...

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar dün itibarı ile aracıma romano marka lpg sistemi taktırdım,henüz daha 80 km yaptım,test ediyorum bu aralar,ilk edindiğim izlenimler,araç çok sessiz çalışoyor lpgde,benzindekine göre bile daha sessiz,normal kullanımlarda bi performans düşüklülüğü farkedilmiyor fakat yüksek devirde,seri kullanımda performansının biraz düştüğünü hissettim aracın,5-6 devir arası 3. ve 4. viteste tekleme yaptı bikaç kez,yakıt ekonomisiyle ilgili bişey söyleyemiyeceğim henüz,depoyu fulledim geziyorum bitince tekrar fulliyecem ne kadar yaktığını o zaman paylaşırım,lpgyi takan usata 1000 km ye yakın bi gez sonra bana gel sıkıntılaını anlat ayar yapalım demişti,km yi yapınca gidecem,tabi yakıt fazlaysa 2. depoda hemen giderim yanına:)..tecrübelerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim...

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hıı bide fiyat olarak uygun yaptırmışsın bana 1800 dedi tanıdık olduğum için 1650 yaptığını söledi..6 taksit