Rölanti Sapıttı...

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha öncede başıma gelmişti rölanti yükseldi
durduk yere motor devri 2000-2500 lere kadar çıktı. Bu akşam yine tekrarladı bu seferde 1000 ila 1500 arasında devamlı inip çıkmaya başladı. Belki bilirsiniz bedford kamyonlar gibi. Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz....

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatırladıgım kadarıyla senın rolantı ayarlayıcı değişikti. yanı 2000 motorla aynı değil di ama yanılıyor olabilirim.sen genede kelebek bogazını bi temizle bııyorsundur yerını kaputu acınca solda senın v 6 oldugu ıcın yanda.

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha yeni temizledim hava akışmetresi ile beraber ama yinede bir bakayım ilgine teşekkürler...

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin arabaya hastayım ,birgün zengin olursam cdx e hergün benzin alabilecek kadar ,cdx e binicem

bekir_nev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle gecmic olsun sana tavsiyem birde soguk salterine baktir
en güzeli arabayi bir okut ne hatalar verecek

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin arabaya hastayım ,birgün zengin olursam cdx e hergün benzin alabilecek kadar ,cdx e binicem
İlgin için teşekkürler. Ama bu araç zengin aracı değil bence tam tersine çünki piyasası böyle bir araç için düşük...

exalted

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.uokings.gen.tr
Araba pahalı olduğundan değil benzin parasından korktugu için zaten zengin olursam yazmış bencede mantıklı 1.4 benzinli motor bile rahatsız ediyordu 1.3 dizel aldım :)

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi güzelde bu araç normal kullanımda fazla yakmıyoki. Motor büyük kuvvetli ama o kadarda ekonomik tabi kullanıma bağlı ben şuan şehir içi 6.8 lt yakıyorum buda 1600 cc den bile daha iyi değilmi....