Renk Konusunda Kararsız Kalan Arkadaşlara

onurer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Renk Konusunda Kararsız Kalan Arkadaşlara

Beyaz olsun çamurdan olsun greatt

Caganastraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepimiz tabiki kendi aracımızın rengini beyeniyoruz tabi,ama bu araca en çok yakışan rengin kırmızı olduğunu kabul edelim.

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com

Benim aracım beyaz,çokta memnunum fakat şöyle temiz,güzel bi kırmızı astra gördüğüm zaman kafam karışmıyo değil :)

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İsinize karismam yanliz teknik gri kir gostermez diger markalarda olmayan bir renk vemodifiyeye acik bir renk

Umitbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siyah - Beyaz forever  ;D

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracım siyah. Siyah araç gece çok güzel görünüyor, gündüz ise sadece tertemizse güzel görünüyor ki bunu sağlamak da oldukça zor. Su mavisini ise gece loş ışıkta siyahtan ayırt etmek çok zor. Gündüz ise kirli bile olsa siyah kadar kötü gözükmüyor. Ayrıca çizikleri de siyah kadar belli etmeyeceğini düşünüyorum. Bu açılardan bence aracı gün aşırı yıkamayacaksanız su mavisi siyaha kıyasla daha ideal bir renk olabilir (eğer koyu renk isteniyorsa tabii). Şu anda araç alacak olsam su mavisini ciddi ciddi düşünürdüm; ama kalbim yine siyaha kayardı belki bilmiyorum. :)

Kırmızı güzel renk ama iki resim arasındaki ton farkında da görebileceğiniz gibi çok farklı ışıklandırma altında çok farklı tonlarda görünebiliyor. Bu tonlardan birisi neredeyse turuncu denecek seviyede cırtlak bir kırmızı ki bence araca hiç yakışmıyor. Benim genel olarak gördüğüm kadarıyla gölgede güzel koyu bir kırmızı ton gözükürken, kuvvetli güneş ışığı altında araç turuncuymuş gibi gözüküyor. Kırmızı Astra J gördüğümde bazen içim eriyor; ama bazen de gözüme kötü görünüyor. Bu yüzden ben kırmızıyı tercih etmedim.

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracım teknik gri. Bundan önce kırmızı corsa c vardı. Aracımın rengi güneşten acayip soldu. Nerdeyse pembe oldu. Kırmızı astra bu yüzden almadım. Ama bence astraya en çok kırmızı yakışıyor. Gri astrayı aldıktan sonra astranın kırmızısının metalik olduğunu öğrendim. Güneşten corsa kadar etkilenmez heralde. Anlayacağınız kırmızı almadığıma pişmanım. Ama grinin kir göstermemesinden de memnunum.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gözumun önunde suan kırmızì bir astra var. sabah kırmızı alfa gulietta görmüştüm. italyanlar kırmızı isini iyi biliyor. astranın kırmızısı albenili gelmedi bana. kromlarla uyumlu siyah ve su mavisi diyorum.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Gözumun önunde suan kırmızì bir astra var. sabah kırmızı alfa gulietta görmüştüm. italyanlar kırmızı isini iyi biliyor. astranın kırmızısı albenili gelmedi bana. kromlarla uyumlu siyah ve su mavisi diyorum.

+1.

Astranın kırmızısını bende pek beğenmiyorum. Alfa Gui kırmızısı ve Leon kırmızısı başarılı bana göre.

Benim araç beyaz ama piyasada çok az olan bir renk var. Hakim Gri. Alırken niye hiç düşünmedim bu rengi şimdi anlamıyorum. Düşünseydim büyük ihtimalle beyaza ağır basardı. Bir artısı da yollarda bu renkte çok az Astra var. Bence aracın çizgilerini çok iyi ortaya çıkartan ve ton olarak da çok başarılı bir ton.