Plazadan yeni Astra aldım. Teslim alırken neye dikkat etmeliyim?

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
38000

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.. işler bir yerden sonra da şansa bakar.. sonuçta milim milim didiklemen zor arabayı orada.. olsa olsa yakından "incelersin" şöyle bi.. olacaksa bi yerinde vardır zaten.. ama yoktur diye sevinip kullanmak en iyisi :D

ne pahalı oluyor bu dizeller ya.. umarım çok yol yapıyorsunuzdur da karlı olur sizin için..

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 3 ay önce aynı araçtan aldım gedizlerden arabayı bi gün önce gördüm içinde mangal yapılmış gibi heryer is içindeydi fabrikadan böyle geliyor demekki kendi kendime ertesi gün almaya geldim adamlar doğru düzgün silmemişti adamı tekrar tekrar çağırttırdım silmeleri için orasını burasını araç temizmi dikkat et bence boya konusuna gelince herkes diyeceğini demiş zaten

paspas halı olarak veriliyor fakat bende ellerinde kalmamış diye gelene kadar kauçuk verdiler sonrada hedye ettiler istersen bence kauçuk paspasta verirler

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 3 ay önce aynı araçtan aldım gedizlerden arabayı bi gün önce gördüm içinde mangal yapılmış gibi heryer is içindeydi fabrikadan böyle geliyor demekki kendi kendime ertesi gün almaya geldim adamlar doğru düzgün silmemişti adamı tekrar tekrar çağırttırdım silmeleri için orasını burasını araç temizmi dikkat et bence boya konusuna gelince herkes diyeceğini demiş zaten

paspas halı olarak veriliyor fakat bende ellerinde kalmamış diye gelene kadar kauçuk verdiler sonrada hedye ettiler istersen bence kauçuk paspasta verirler

Bu Tem'deki Gedizlerden mı Aldınız Sız Yoksa Maltepedekınden mı ?

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben halı paspas aldım.kullanmıyorum ama..geldiği gün söktüm..gittim kauçuk paspas aldım...trafik setinide verdiler...karter korumayı daha sonra kendim yaptırdım...forumlarda boya konusunda şikayetçi olan çok arkadaşa rastladım..bilmiyorum ama belki bizim araçtada vardır..

bir de benim yaşadığım bir olay..eski aracımı opele göstermeye gittiğimde ki aracın ilk sahibiydim adamlar tavanda bile boya buldular.ben yok deyince bizce var dediler..orada aracıma kazalı araç muamelesi yaptılar..bence onlar araca bakarken bu kadar inceleme yapıyorlarsa bizimde sıfır aracı alırken daha sık inceleme yapmamız normal..bir de araç sıfır deyip çıkıyorlar..sıfır araç alıpta boyalı çıkan bir araç sahipleri var forumda.. saygılar...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısı başıma geldi aracımı alırken eski aracımıda takasa verdim astra g kasa arabada boya vardı ama tavan asla boyanmadı ve bende ilk sahibiyim ya bu bi taktik yada boya ölçme aleti bu kadar yaygın değilken hiç bi üretici arabaya düzgün boya vurmuyodu :D

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Para kolay kazanılmıyor bunu herkes biliyor.Bu ortamda 38,000 TL bir arabaya veriyorsanız eğer her tarafını dikkatlice kontrol ettirin bence bu sizin en doğal hakkınız.Yanınızda usta götürün baksın sağına soluna düzgünce. Birde ruhsat dahil falan alıyorsunuz herhalde motor numarası şasi numarasını ruhsattakilerle karşılaştırın sonradan başınız ağrımasın..