Plazadan yeni Astra aldım. Teslim alırken neye dikkat etmeliyim?

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Merhaba arkadaşlar. Yeni arabam yolda. Astra HB Classic III 1.3 CDTi Dizel - 90 HP Essentia (Konfor paketli) aldım. Plazadan teslim alırken nelere dikkat etmeliyim. Bu konuda bana yardımı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.:eek:

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Yanınızda boya ustası götürün bi kontrol ettirin bence.

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi kesinlikle her yerine ama her yerine çok dikkatlice bakın ufak tefek şeyler olabiliyo bazen bunlara dikkat edin kauçuk paspaslarınızı isteyin :D

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
bir arkadaş sıfır ... marka bi araba almış. teslim almaya gitmiş. arabanın önü komple değişikmiş. sıfır km de. adamlar arabayı indirirken vurmuşlar belkide. bilmiyorum. dediğiniz gibi bir boyacı gerekli.

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eşantiyon bi şeyler isteyin:D

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadaş sıfır ... marka bi araba almış. teslim almaya gitmiş. arabanın önü komple değişikmiş. sıfır km de. adamlar arabayı indirirken vurmuşlar belkide. bilmiyorum. dediğiniz gibi bir boyacı gerekli.
kesinlikle olabiliyor böyle şeyler aracımızı teslim aldıktan 1 hafta sonra fark ettiğim bir şey vardı direksiyonun arka kısmında bir sıyrılma aldığımız araç hazır araçtı yani teşhire 1 hafta falan teşhirde kalmış muhtemelen orda araca bakan birinin yüzüğüyle falan sürtüldü babama söyledim arabayı aldığımız bayanı aradı anlattı getirin bakalım dediler götürdük fotoğraflarını çektiler hala arıcaklar bizi.
yani dikkat etmek gerekiyo ben bunu aracı teslim alırken görseydim ne onlar ne de biz bu kadar esnek olurduk.

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde istediğiniz zaman hediye ederlerr ama istemezseniz hiç akıllarına gelmez :D tecrübeyle sabittir.

Hay Kafama Edeyım Bak Hıc Aklıma Gelmedı Kauçuk verıolarsa Cıdden Uyuz Olrm :D