philips diamond vision h7

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: philips diamond vision h7

özetle öyle dendiği gibi yağmurda falan görüşün kaybolması gıbı bır sorun yasamadın degıl mı?

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben philips xenon kullanıyorum yeni aldim, diger markalarda xenonlar 15sn icinde kapanıyordu ama philipsde boyle sorunlar yok, ilk 2 gün arıza isigi yandi sonra söndü simdi problemsi kullanıyorum cokda memnunum, muayanem 1 sene sonra, sırası geldiginde söküp sarılarımi takıp öyle gidicem..

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Photon daha ziyade LED ürünlerinde başarılı arkadaşlar. Halojende aynı başarıyı yakalayamıyor maalesef. Mesela gündüz farlarına beyaz photon uyguladım (halojen) ama beyaz ile alakası yok. Keza normal Photon H7 de beyaz aydınlatmıyor...  
Ama sislerde başarılı ve Diamond Vision ile tam uyum sağlıyor.  

ARIZA IşIğI KESİNLİKLE YAKMAZ...

Aydınlatma olayına gelince, normal ampullerimiz kadar iyi aydınlatmıyor ama asla sürüşü tehlikeye atacak kadar zayıf değilller onu belirteyim. Zaten çok zorda kalındığında anlık olarak uzunlar yakılabilir. şahsen tavsiye ederim.

Kendi aracım, NOKIA 3310 ile çektim:

(Sis ve Far arasındaki ton uyumuna dikkat)

xc3r.jpg

Recai mukemmel gorunuyor

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tip beyaz ampuller siste ve yağışta ciddi dezavantaj oluştururlar. Çok karanlık yollarda da standart ampullere göre daha az aydınlatırlar. Diamond Vision amaç için uygun fakat dezavantajlarını azaltmak ve daha uzun ömürlü olması adına Osram h7 Cool Blue kullanabilirsiniz.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
özetle öyle dendiği gibi yağmurda falan görüşün kaybolması gıbı bır sorun yasamadın degıl mı?

Beklenti çok önemli, Xenon etkisi beklemek doğru olmaz. Elbette normal farlar kadar aydınlatmıyor ama dediğim gibi asla beni sıkıntıya da sokmadı. Kullanan onca arkadaşım memnun, ben de memnunum.

Aha bunu da ayfon ile çektim, berraklığı burada belli, maaşallah deyin arabama :)

7f08.jpg

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
Ben philips xenon kullanıyorum yeni aldim, diger markalarda xenonlar 15sn icinde kapanıyordu ama philipsde boyle sorunlar yok, ilk 2 gün arıza isigi yandi sonra söndü simdi problemsi kullanıyorum cokda memnunum, muayanem 1 sene sonra, sırası geldiginde söküp sarılarımi takıp öyle gidicem..

Yanlış anlamayın ama biz bu forumda genel olarak merceksiz fara Xenon uygulamasını tasvip etmiyoruz.

spitemre link' Alıntı:

İnan bunu bilmiyorum Emre, benim kullandığım bu değil sanırım.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1 senedir diamond vision kullanıyorum. Genel itibariyle çok memnunum. Dezavantajı simsiyah asfaltta aydınlatma az oluyor. Gerçi sarı ampül olan uzunu da açsan siyah asfaltta görüş düşük. Afl yoksa çakma xenonlar yerine en iyi beyaz ampül  philips kanımca.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Yanlış anlamayın ama biz bu forumda genel olarak merceksiz fara Xenon uygulamasını tasvip etmiyoruz.

İnan bunu bilmiyorum Emre, benim kullandığım bu değil sanırım.

Eyv Recai ben de bu urunu alıp denıyım barı nasıl oluyor dıyee

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Montajı kendimizin yapabileceği kadar kolay mı?