philips diamond vision h7

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  Arabadaki sarı ışıklar öok kötü geliyor gözüme hele ledlerle uyumu berbat , keşke afl alsaydım dıyorum ama geçtı artık sonradan afl taktıramıyoruz merceklı xonon hakkında pek bır sey bılmıyorum ama o da muayeneden gecmıyor galıba.
  Başlıktakı halojen farları yarın taktırmayı düşünüyorum ama onlar içinde sadece görsellik veriyor ,yağmurda aydınlatması çok kötü ,kısa ömürlü deniyor yok mu bu sarı şeylerden kurtulmanın bir yolu?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: philips diamond vision h7

Tam netten beyaz ampul arastırması yapıyordum sen konu actın kullananlar yazarsa ozellıkle nekadar dayanıyor ve hangı urun osrammı phılıps mı bosch mu beyaz ampulde

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Tam netten beyaz ampul arastırması yapıyordum sen konu actın kullananlar yazarsa ozellıkle nekadar dayanıyor ve hangı urun osrammı phılıps mı bosch mu beyaz ampulde

Ben çok araştırdım bu ampülü bugün önce bahausa baktım longlife premıum dıye bır marka vardı 40 lira cifti almadım sonra ş.evlere gittım orada da osram nıght breaker vardı sadece ama o sarı sadece daha iyi aydınlatıyor bızım farlara göre , diomand vısıonı bulamadım hıc bıryede en son yenıbosnada bır yer elımızde var dedı yarın taktırmayı dusunuyorum ama aydınlatması kotu denıyor işte pek tavsıye etmıyorlar özellıkle yagmurda cok kotuymus ve bu farlar daha cok sehır ıcı içinmış , görsellık dıye Allah korusun kaza yapmayalım sonra.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaklaşık 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum Philips Diamond vision'u. Gayet memnunum... Xenon kadar aydınlatmıyor ama Xenon'dan kat be kat güzel görünüyor.

Sislerde de photon var (Philips'in ürünü) ve ikisi renk olarak tam uyum sağlıyor. Sislere de uygulanacaksa farklı markalarda bu uyum nasıl olur bilmiyorum. Ha bir de her markanın sisler için (H10) ampulü yok onu da belirteyim. Sisler de düşünülürse Philips güzel seçim olur.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Ben çok araştırdım bu ampülü bugün önce bahausa baktım longlife premıum dıye bır marka vardı 40 lira cifti almadım sonra ş.evlere gittım orada da osram nıght breaker vardı sadece ama o sarı sadece daha iyi aydınlatıyor bızım farlara göre , diomand vısıonı bulamadım hıc bıryede en son yenıbosnada bır yer elımızde var dedı yarın taktırmayı dusunuyorum ama aydınlatması kotu denıyor işte pek tavsıye etmıyorlar özellıkle yagmurda cok kotuymus ve bu farlar daha cok sehır ıcı içinmış , görsellık dıye Allah korusun kaza yapmayalım sonra.

Valla Recaide yazmış ben sadece kapkara tabır edılen asfalltta ve ıslak zemınde aydınlatması bıraz dusuyor dıye duydum taktırınca hemen bı foto sıcagı sıcagına ıyı olur fıyat nekadr dedıler..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Recai yetiştin yine:) söylenenler yine ınternet abartması mı o zaman kışın sana sorun yarattı mı yagmurda uzun yolda falan ? tavsıye edıyor musun? photon'a baktım phılıpsınmıs evet fıyatıda 40lıra falandı ama dıamond vısıon daha ıyıdır dıye almadım

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Ynt: Ynt: philips diamond vision h7

REC link' Alıntı:
Yaklaşık 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum Philips Diamond vision'u. Gayet memnunum... Xenon kadar aydınlatmıyor ama Xenon'dan kat be kat güzel görünüyor.

Sislerde de photon var (Philips'in ürünü) ve ikisi renk olarak tam uyum sağlıyor. Sislere de uygulanacaksa farklı markalarda bu uyum nasıl olur bilmiyorum. Ha bir de her markanın sisler için (H10) ampulü yok onu da belirteyim. Sisler de düşünülürse Philips güzel seçim olur.

Herhangi bir ariza isigi falan yakmiyor degil mi?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Recai yetiştin yine:) söylenenler yine ınternet abartması mı o zaman kışın sana sorun yarattı mı yagmurda uzun yolda falan ? tavsıye edıyor musun? photon'a baktım phılıpsınmıs evet fıyatıda 40lıra falandı ama dıamond vısıon daha ıyıdır dıye almadım

Aynen Recai photon nasıl?

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Valla Recaide yazmış ben sadece kapkara tabır edılen asfalltta ve ıslak zemınde aydınlatması bıraz dusuyor dıye duydum taktırınca hemen bı foto sıcagı sıcagına ıyı olur fıyat nekadr dedıler..

Fiyat yarın bakayım dedı en son 65mıs ama dolar yukseldıgı ıcın yukselmıstır  genelde 80 falan dıyorlar, sen neredesın ıstde? yenıbosnaya yakınsan yarın taktıralım beraber?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Photon daha ziyade LED ürünlerinde başarılı arkadaşlar. Halojende aynı başarıyı yakalayamıyor maalesef. Mesela gündüz farlarına beyaz photon uyguladım (halojen) ama beyaz ile alakası yok. Keza normal Photon H7 de beyaz aydınlatmıyor...  
Ama sislerde başarılı ve Diamond Vision ile tam uyum sağlıyor.  

ARIZA IşIğI KESİNLİKLE YAKMAZ...

Aydınlatma olayına gelince, normal ampullerimiz kadar iyi aydınlatmıyor ama asla sürüşü tehlikeye atacak kadar zayıf değilller onu belirteyim. Zaten çok zorda kalındığında anlık olarak uzunlar yakılabilir. şahsen tavsiye ederim.

Kendi aracım, NOKIA 3310 ile çektim:

(Sis ve Far arasındaki ton uyumuna dikkat)

xc3r.jpg