philips diamond vision h7

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: philips diamond vision h7

Bu arada bende taktim yazmayi unuttum 2 gun once memlekete gittim aklimda siru isareti vardi acaba sarilari taksam mi diye bir deneyim dedim samsun yolunda hic problem olmadan çıktım daha sonra alaca yoluna zifiri karanlığa girdim kötü gelmedi bana sarilardan çok az performansi düşük o kadar oda 4-5 metredir max. Yağmurda denemedim zifiri karanlikta gözleri bozuk olmayan için ideal hatta beyaz oldundan daha iyi gösteriyor yolu gibi geldi bana memnunum şimdilik araci 1300 e getirdik çok şükür :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Ahmet senin bu pırofeyşinıl resimlerinde bir detay dikkatimi çektimi; bizim sis farları bardak altı camı gibiymiş yahu  ???

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Ahmet senin bu pırofeyşinıl resimlerinde bir detay dikkatimi çektimi; bizim sis farları bardak altı camı gibiymiş yahu  ???
Fotoğrafla çok ilgiliyim seviyorum ama çok zaman ayıramıyorum kardeş içeride misafirler var biraz araba hevesi birazz sana fotoğraf yetiştiricem diye çektim hemen fotoğraf bunlar pek olmadı...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Yok kardeşim daha ne olsun gayet şık olmuş. Tatminkar derecede belli ediyor kendini. Kesin olarak karar verdim bende sayende.  special_Yeah

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

http://www.kalkanotomotiv.com/ arkadaşlar
linkdeki  xenon sistemi nin arıza ışığını yakmadığı nı söyledi elektrikçim
mevcut farlarımız 70 metreyi aydınlatırken bunlar 150 metreye kadar aydınlatıyormuş
fiyatlarıda standartmış

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydınlatma iyi alabilir ama merceksız fara xenon takmak resmen kazaya sebep vermektır karsıdakının gözünü çok rahatsız edıyor ben bu tıp araclarla karsılastıgımda hemen uzunları acıyorum kı kendısıde anlasın ne kadar rahatsızlık verdıgını ve alabılıyorsam plakasını alıp trafıge sıkayet edıyorum.