peugeot 307 (2) makyajlı

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar darbesiz boyasız 2006 model peugeot 307 (30 binde) comfort modeli 90 hp yaklaşık bi fiyat söyleyebilirmisiniz ? kaç para eder sizce ?

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
307 kötü araba değildir.tam bir aile arabası..komforlu şık uygun fiyat aşırı pahalı olmayan yedek parça..Arabayı beğeniyorsan gönül rahatlığı ile alabilirsin.hatta yoldan geçen bir 307 yi durdur sahibine sor.benim düşüncem 307 hakkında söylenenlerin çoğu genelde çekememezliktir.(yazdıklarım lütfen yanlış anlaşılmasın bu benim sahsi görüşümdür.)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
307 kötü araba değildir.tam bir aile arabası..komforlu şık uygun fiyat aşırı pahalı olmayan yedek parça..Arabayı beğeniyorsan gönül rahatlığı ile alabilirsin.hatta yoldan geçen bir 307 yi durdur sahibine sor.benim düşüncem 307 hakkında söylenenlerin çoğu genelde çekememezliktir.(yazdıklarım lütfen yanlış anlaşılmasın bu benim sahsi görüşümdür.)

yani genel olarak pejolara karşı bi antisempati var sebebini bilemiyorum halbuki satış grafikleride çok yüksek toplamda

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
78669630wd3.jpg

Hüfff :)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
407 bana iğrenç geldi içine binince.. biraz yol aldık.. yan aynaların konumu çok komik kapının ortasında gibi gereksiz sağlı sollu ikitane uzantı ahaha..eskiden 307 miz vardı ön konsol falan gayet güzeldi.. araç 1.4 hdi baz versiyondu yinede iyiydi içi falan..bide çok az yakıyodu..kasasını iyi deil , çabuk çürüo derler falan ne bilim..bide babam bi keresinde arkayı kaydırmış sonra toplasın die gaza yüklenmiş araba dahada yalpalamaya başlamış ve bariyerlere doğru dönmüş araba tam gaz.. peder tam kol bacak gitti die düşünürken bitanesi gelmiş soldan babama çarpmışta arabayı düzeltmiş:D Allah razı olsun, adamın sayesinde kurtuldu peder.. ama işte iki arabanın hasarlanmasına sebep olmuş..sonuç olarak modası biraz geçsede dikkatli kullanmak şartıyla alınabilcek bi araba bence ama kaç para eder bilmiorum