petrol 3.80 olsa ne olur :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence petrol düştükçe trafik daha çok artar araç sayısı artar kirlilik artar gürültü artar kaza sayısı artar trafık kazalarında ölüm sayısı artar nacizane fikrim...

Temel"in zamlardan hiç etkilenmemesini anlatan fıkra: Arkadaşı Temel"e benzin zamlarını dert yanınca, o da diyor ki "Ben hep arabama 50 liralık benzin alıyorum. Zamdan da etkilenmiyorum! Sen de öyle yap.

Sizi haberlerde görmüştüm hemen videosunu da buldum; 16. saniye?
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/135202/benzin-zammindan-memnun-olan-vatandas

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Dün sayın Arınç söyledi üç gün konuşulur sonra da unutulur diye başka söze gerekte yok zaten.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
"Sizi haberlerde görmüştüm hemen videosunu da buldum; 16. saniye?
http://alkislarlayasiyorum.com/iceri...-olan-vatandas"

O tip iktidar tarafından haram paralarla bol keseden beslenmese öyle bir açıklama yapar mı? Hiç bir aklı selim insan zor şartlarda alın teri ile kazandığı parayı hovardaca harcamaz, harcatmaz. En ufak kuruşuna kadar sahip çıkar.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcay boş ver yemenden içmenden kısma derim eninde sonunda öpüleceksin neticede :)

Dogru diyon Nadir abi napıyım ya , ne kadar geç opulsem o kadar iyidir , biliyorum ki kaşıkla verip kepçe ile alıcaklar , aslında bu yuzden ındırımlerden korkuyorum :/

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diyanet işleri makam aracı almış bir milyon TL ye. Sonra çıkmış fiyat abartılıyor diyorlar. Haklılarda. 1 milyon değil. 909000 TL. Daha sonra deniyor ki bağışlarla almadık devletin kasasından aldık.

Bunun daha yakıtı var. Araç 4600 motor ve benzinli.

Bir sürü şey diyesim var ama hiç biri buraya yazılacak cinsten değil.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
seçime kadar ne kadar düşerse düşer ondan sonrası malum ama petrolü biz üstüne para vererek satlarda bizim fiyatlar 3 tlyi görmez

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seçime kadar ne kadar düşerse düşer ondan sonrası malum ama petrolü biz üstüne para vererek satlarda bizim fiyatlar 3 tlyi görmez

3 TL degil ya , 3.50 TL olsun LPG nin sigortasını çekmeyen topolsuun :)