Pedal commander

Furkan semiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen
Pedal commander ve benzeri ürünlerin satıcılarıyla telefonda konuştum cihazın aracıma beygir ve tork artışı sağlamayacağını gaz tepkime süresini arttıracağını ücretsiz test edebileceğimi söylediler. Yarın bi gidip test edicem bakalım deneyimlerimi sizlere de aktarıcam arkadaşlar.
aynen hocam sadece gaz tepkisini daha hızlandırıyor bekliyorum sonucunu :)

cem.levent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaşlar tekrardan merhaba bu sabah erkenden ankara ostimdeki merkeze test sürüşüne gittim anında montajı yaptılar ve teste çıktık. Arabamı tanıyamadım gaza dokunduğum an araba direk kendini ileri attı. Yokuşta sanki düz yolda gidiyormuş gibi çok rahat tırmandım vites geçişlerim de serileşti. Şu an kampanyada olduğu için de satın aldım. Memnun kalacağımı düşünüyorum öneririm

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaşlar tekrardan merhaba bu sabah erkenden ankara ostimdeki merkeze test sürüşüne gittim anında montajı yaptılar ve teste çıktık. Arabamı tanıyamadım gaza dokunduğum an araba direk kendini ileri attı. Yokuşta sanki düz yolda gidiyormuş gibi çok rahat tırmandım vites geçişlerim de serileşti. Şu an kampanyada olduğu için de satın aldım. Memnun kalacağımı düşünüyorum öneririm

Pedal commander amacı zaten o dur yani gaza az bastığınızı zannedersiniz ama gaza farkında olmadan çok basarsınız gerçekte otoya ilave tork ve beygir gücü artışı sağlamaz.. Yakıt tüketimi artar ama.

cem.levent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pedal commander amacı zaten o dur yani gaza az bastığınızı zannedersiniz ama gaza farkında olmadan çok basarsınız gerçekte otoya ilave tork ve beygir gücü artışı sağlamaz.. Yakıt tüketimi artar ama.
Yakıt tüketimim 2 gündür artmadı hatta az da olsa azaldı diyebilirim çünkü eskisi kadar gaza sonuna kadar basmak zorunda kalmıyorum

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Siz basmasaniz da sizin yerinizde basıyor zaten [emoji6]

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: u.uçar

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıt tüketimim 2 gündür artmadı hatta az da olsa azaldı diyebilirim çünkü eskisi kadar gaza sonuna kadar basmak zorunda kalmıyorum

İyi o zaman performans isteyen herkese pedal commander taktırmasını tavsiye edelim yakıt tüketimi de azalsın.:D