Pedal commander

cem.levent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bir sosyam medya sitesinde pedal comander diye bir ürünün reklamına denk geldim biraz araştırdım ama emin olamadım bu ürün hakkında bilgisi olan veya kullanan arkadaşlar var mı bir zararı var mıdır ?

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bkz: 2CR PERFORMANCE
cfbe8909ecc52076ff8887f7a873f8e3.jpg

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Furkan semiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Hocam ben yazılımlı kullanıyorum aracım değişti eski hantallık gitti şimdi maşallah canavar gibi oldu bence yazılım daha mantıklı

cem.levent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Hocam ben yazılımlı kullanıyorum aracım değişti eski hantallık gitti şimdi maşallah canavar gibi oldu bence yazılım daha mantıklı
Turbo dizel araçlara yazılım işi çok mantıklı eminim güzel olmuştur Allah kaza bela vermesin. Ne yazık ki atmosferik motor kullanıyorum :)

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Turbo dizel araçlara yazılım işi çok mantıklı eminim güzel olmuştur Allah kaza bela vermesin. Ne yazık ki atmosferik motor kullanıyorum :)
Atmosferige de yapılıyor, 10 beygir kadar bir artırım söz konusu

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1,3 dizel 90 dan 115 beygire, 200 den 265 torka çıkarmıştık. En düşük seviyede artırım yani: namı diğer soft yazılım.

Göksel1

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benzin sarfiyatı artar mı? Nerede yapılır ?

Furkan semiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen hocam 1.3 cdti kullanıyorum 120 bg 235 tork oldu şimdi süper gidiyor :):) amin cümlemize kazasız belasız sürüşler

cem.levent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pedal commander ve benzeri ürünlerin satıcılarıyla telefonda konuştum cihazın aracıma beygir ve tork artışı sağlamayacağını gaz tepkime süresini arttıracağını ücretsiz test edebileceğimi söylediler. Yarın bi gidip test edicem bakalım deneyimlerimi sizlere de aktarıcam arkadaşlar.