Pedal Box - Commender .....

İzmirli1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence yazılım olayına girene kadar 3-5 daha koyup üst motor ve beygire geçilmeli diye düşünüyorum..
h kasa sedan dizellerde sadece 1.3 var diye biliyorum,j kasada 1.6 dizel seçeneği mevcut fakat arabamın üstüne 3-5 koyarak alınmıyor sanırım.
Pedalbox sorunumu çözer diyerek paylaşım yapmak istemiştim sadece.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bence yazılım olayına girene kadar 3-5 daha koyup üst motor ve beygire geçilmeli diye düşünüyorum..
h kasa sedan dizellerde sadece 1.3 var diye biliyorum,j kasada 1.6 dizel seçeneği mevcut fakat arabamın üstüne 3-5 koyarak alınmıyor sanırım.
Pedalbox sorunumu çözer diyerek paylaşım yapmak istemiştim sadece.
Pedalbox gaz tepkisini artırıyor sadece. Yeterli gücü üretemeyen bir motor için hızlı tepki beklemek daha çok yük olmaz mıydı motora?

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Cemil

İzmirli1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pedalbox gaz tepkisini artırıyor sadece. Yeterli gücü üretemeyen bir motor için hızlı tepki beklemek daha çok yük olmaz mıydı motora?

motorun gücünü arttırmıyor , motorun aynı gücü mevcut,bu ürünü yaklaşık yarım saat kullanma fırsatım oldu kendi aracımda,kalkıştaki devir düşüşünü yok ettiğini bizzat kendim test ettiğim için arkadaştan 2.nci el olarak satın aldım,şu anda kargoda,satma nedeni ise aracını satmış olması...

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

motorun gücünü arttırmıyor , motorun aynı gücü mevcut,bu ürünü yaklaşık yarım saat kullanma fırsatım oldu kendi aracımda,kalkıştaki devir düşüşünü yok ettiğini bizzat kendim test ettiğim için arkadaştan 2.nci el olarak satın aldım,şu anda kargoda,satma nedeni ise aracını satmış olması...
Hayırlı olsun [emoji4]
İşinize yarar inşaallah.
Deneyiminizi bizimle paylaşırsaniz seviniriz [emoji4][emoji106]

Mutlugun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende izlemedeyim, esim bir daha atik olmasini istiyor. 1400 kg in yan etkisi sanirim :)