paspastaki ıslaklık

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar; Aracımızın soför paspası devamlı nemli bir kere paspası kuruttum fakat yine ıslak olduğunu farkettim.. Bunun sebebi nedir? şimdiden teşekkürler.

opel_zede

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede zaman zaman azda olsa oluyor klimayı açınca oluyor genellikle o sorun kalorifer peteği yada hortumundan kaynaklanıyor.değişmesi gerekebilir:

sanayiye gittim .baya masraflı can sıkıcı kalorifer peteğin çatlamış olabilir.direksiyonun altıdan kabloların ordan su kaçırıyordur paspasa ordan su iniyor.en az 200 250 tl falanmış .sökmeden tam fiyat vermeleri zor

klimayı ne kadar kullanırsan o kadar su iner bence klimayı kurcalama

benimde merak ettiğim bu radyatör tıkayıcısı acaba kaloriferdeki kaçağı kapatır mı ?

Son düzenleme:

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede zaman zaman azda olsa oluyor klimayı açınca oluyor genellikle o sorun kalorifer peteği yada hortumundan kaynaklanıyor.değişmesi gerekebilir:

sanayiye gittim .baya masraflı can sıkıcı kalorifer peteğin çatlamış olabilir.direksiyonun altıdan kabloların ordan su kaçırıyordur paspasa ordan su iniyor.en az 200 250 tl falanmış .sökmeden tam fiyat vermeleri zor

klimayı ne kadar kullanırsan o kadar su iner bence klimayı kurcalama

benimde merak ettiğim bu radyatör tıkayıcısı acaba kaloriferdeki kaçağı kapatır mı ?

kaloriferi baya kullanıyorum malum kış.. yazında uzun yol dışında açmıyorum. motor bölmesindeki su haznesinin üstndeki borunun kesişme yerinde kireç lekesi gibi şeyler var bilmiyorum ne kadar alakalıdır..

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Giderler tıkanmıştır Ön Taraftan içeri su alıyodur(umarım oyledir) Yada Kalorifer Petegi Patlamış.Motor suyunu kontrol edin eksilme oluyormu ama önce giderleride bir kontrol edin.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ya Giderler tıkanmıştır Ön Taraftan içeri su alıyodur(umarım oyledir) Yada Kalorifer Petegi Patlamış.Motor suyunu kontrol edin eksilme oluyormu ama önce giderleride bir kontrol edin.

su giderleri tıkalı değil, motor suyundada eksilme yok :confused:

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Silecek kollarının somun yerlerinin altında yuvarlak bir plastik var bu plastikler alttamı kalıyor yoksa üsttemi? şayet üstte kalıyorsa şuan doğru altta kalıyrsa suyu burdanda alabilir...

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca sis farı ya da lpg taktırtıysan sonradan, içeri düğme çekildiyse ordan alıyodur..

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
araca sis farı ya da lpg taktırtıysan sonradan, içeri düğme çekildiyse ordan alıyodur..

sis farı ile alakasını anlayamadım.. LPG yok lakin resimdeki parçadan şüpheleniyorum daima ıslak, bende aleminyum bant sardım kesmek fanı açtığımda hafif bantı kaldırmış ve ıslaklık vardı olmadı silikonlayacağım..

http://imageshack.us/photo/my-images/571/fotoraf0004c.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/528/fotoraf0005e.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/829/fotoraf0006u.jpg/