Park-Tel

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Park-Tel

mucahitduran link' Alıntı:
Abim çok teşekkürler. Künefe vs. ne varsa yiyeceğim. Adana'ya yakınken kebap yememekte olmaz. Düğün var ona gidiyorum zaten düğün evinde de yemek olur (BEDAVA YEMEKLER HER ZAMAN İLGİMİ Ö‡EKMİşTİR) :D
LAYN  battle_Teroriste

Yazma arkadaşım yiyen var yiyemeyen var.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Park-Tel

B֜LENT link' Alıntı:
Turk akli neler uretmisler yaw.
Eskiden numarayi selpaga yazar koyardik cama.
Bence bunu disardan gören telefon numarasi oldugunu anlamaz.
Motor şase numarasi sanar.  005hihih
+1

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mücahit öncelikle hayırlı yolculuklar, benim içinde bir künefe götür madem oralara kadar gidiyorsun :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mücahit bu hafta OFF abi :) madmax arkadaşımızdan rica edelim :)) İnşAllah bu gece yola çıkıyorum sabah 5.30'da Hatay/Reyhanlı'ya gideceğim... :)
2077 oldu muco :) bugun mustafa abiyle bulusup kromlari hallettik :) aracin km sine laf vurdu arkadaş arayip :)

Bnm aracla gideydin bari hayırlı yolculuklar kardeşim

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

OGOKTAS link' Alıntı:
Mücahit öncelikle hayırlı yolculuklar, benim içinde bir künefe götür madem oralara kadar gidiyorsun :)

Künefeleri götüreceğim :)

adRe J link' Alıntı:
2077 oldu muco :) bugun mustafa abiyle bulusup kromlari hallettik :) aracin km sine laf vurdu arkadaş arayip :)

Bnm aracla gideydin bari hayırlı yolculuklar kardeşim

Kardeşim öncelikle hayırlı olsun. Hem kromların hem de aracını. 1,5 senede 2.000 KM'nin üstüne çıkması :D kutlayalım bunu :D :D

Şaka bir yana helal olsun. Aracın yıpranmıyor bile. Hatta kim ne derse desin bakıma bile götürmem ben olsam. 15.000 KM veya 1. yıl bakımı şu an senin aracın için gereksiz. Bayide olsa orada da yatacaktı... Bak bana 4,5-5 ayda 12.000 KM. Ankara-Hatay-Antalya yapıp geleceğim önümüzdeki 4 günde :) yehuuw :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Künefeleri götüreceğim :)

Kardeşim öncelikle hayırlı olsun. Hem kromların hem de aracını. 1,5 senede 2.000 KM'nin üstüne çıkması :D kutlayalım bunu :D :D

şaka bir yana helal olsun. Aracın yıpranmıyor bile. Hatta kim ne derse desin bakıma bile götürmem ben olsam. 15.000 KM veya 1. yıl bakımı şu an senin aracın için gereksiz. Bayide olsa orada da yatacaktı... Bak bana 4,5-5 ayda 12.000 KM. Ankara-Hatay-Antalya yapıp geleceğim önümüzdeki 4 günde :) yehuuw :D
Keskebenimde gitme firsatim olsa  9 aylik ya araç bu arada :) o kadar ezikleme :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

9 aylık 2bin km mi. Hiç binmemişsiniz valla gidin bayide 0 diye showrooma koyun :) Bizimki de 11 aylık 21000 de :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Satacagim zaman allah nasip ederse sifir ayarinda sitede eşi benzeri varsa gel bedava diyeceğim  005hihih