Park halinde çarptılar!!! Değişim mi? Boya mı?

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park halinde çarptılar!!! Değişim mi? Boya mı?

Geçm,ş olsun Özdemir bey. Allah beterinden korusun. araçlarımız göze mi geliyor nedir...

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

OGOKTAS link' Alıntı:
Tek tek herkese çok teşekkür ederim, çok Sağolun kayınvalidem yaklaşık 20 gün hastanede yattı ve geçen hafta başı yoğun bakıma alındı, Salı günü öğlende kaybettik. Bu süreçte ilan için pek çok arayan oldu ama ilgilinemeyeceğimi söyledim ve ilanı Perşembe yada Cuma günü kaldırdım. Artık kesin olarak maddi bir sıkıntı olmaması halinde satmama kararı aldım, maddi durumlar çok fazla el vermezken kendi kendimizi zora sokmanın hiçbir manası yok.

Şimdi gelecek cevaba göre bir Yön çizeceğim, aracıma servis dışında kesinlikle dokunulmadı, böylede Kalsın istiyorum ama işçilik olarak malesef servisler çok iyi üne sahip değiller. Autoking aslında çok güzel bir çözüm ancak sanırım özelde yapılan tamirler tramerde bedelsiz görünüyorlar. 2. El alırken bedelsiz bir tramer kaydı beni rahatsız eder, bu nedenlede değişim yada tamir her neyse tutar görünmesini istiyorum.

Başın sağolsun, Allah rahmet eylesin.

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Çok geçmiş olsun Özdemir, yeni gördüm. Kangoo sürücüsüde odunu hak etmiş.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umut Hoca link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun ֖zdemir, yeni gördüm. Kangoo sürücüsüde odunu hak etmiş.

Aman Hocam Odun falan yapmayın medeni insanlarız.  ;)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
kahka536 kahka536 senmi soyluyosun bunu.

Hayır o değil, adamın gerçekten suçu varmış da biz medeni insanlar olduğumuz için oduna gerek yokmuş anlamı çıkıyor.

Kangoo sürücüsünün zaten bir suçu yok (yani kasıtlı bir durum yok), bir kazadır olmuş, iş sopaya nerden vardı da sonra bizim medeniyetimize nerden kaldı...
Hakikaten medeni insanlarmışız :D :D :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Medeniyet lazımsa bende de metal uzatılabilir jop şeklinde biraz medeniyet var, verebilirim. (:)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konu dağılmaması için detayları yazmadım ama çarpan dallamalar sopayı kazık modunda dikine hak ediyorlarmış sonra öğrendim. ևarpan dallama kaçmayı düşünmüş, eşim aracın önüne geçmiş, sonra parası neyse vereyim işim gücüm var demiş, eşim sağlam çıkışmış rapor tutacağız bir yere gidemezsin demiş, sonrasında iyi aile evladı şerefsiz "Sen git kocan gelsin" demiş. ( ki Doğan bilir bu söz Dünya'da sanırım en son benim eşime söylenmeli, affetmez ayarı verir)Bizimkiler 155 ten hemen polis çağırmışlar. Polisten önce beni de aradılar, araca çarptılar diye bende hemen yola çıktım ama varmam 30dk sürdü. Polis gelince dallamalar tırsmışlar.  Ben vardığımda  elemanlar ayarı almış, polis gitmiş, bana bişeyden bahsetmediler, eşimberaberindeki ablası halası ve diğer bayanları alıp Focus ile eve geçtiler bende raporu tutup fotokopileri aldıktan sonra eve geçtim. şerefsizler ben olay yerindeyken kedi gibiydiler hatta eşim ayrılırken helallik istediler, bizimkiler bana mevzuyu eve gelince anlattılar.

Mevzuyu duyduğumda telefonla arayıp adamları bir çağırmayı düşündüm ama kayınvalideyi mezara koyalı 20 saat olmamıştı, başka can sıkıcı olay çıkmaması için sabır dedim.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Özdemir başınız sağolsun,Allah rahmet eylesin.

OGOKTAS link' Alıntı:
Mevzuyu duyduğumda telefonla arayıp adamları bir çağırmayı düşündüm ama kayınvalideyi mezara koyalı 20 saat olmamıştı, başka can sıkıcı olay çıkmaması için sabır dedim.