Park halinde çarptılar!!! Değişim mi? Boya mı?

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park halinde çarptılar!!! Değişim mi? Boya mı?

Geçmiş olsun..Çamurluk değiştiği zaman boyanmayacakmı ki tadilat işlemine bukadar sıcak bakılmıyor. Ben sizin yerinizde olsam değiştirmem çünkü kayıtlarına iki defa çamurluk değişmiş diye işlenecek. Şu haliyle fotograflarını saklayıp işinin ehli bir ustayı bulduğunuzda o kısmı macunsuz bile halledebilir.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özdemir,geçmiş olsun kardeşim.Ben olsam kesin değiştirmem ve servise de yaptırmam.Dışarıdan iyi bir usta bunu çok iyi onarır.Tekrar geçmiş olsun...

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun mini onarımdan fark vererek yaptırmayı deneyin eski aracımda kapıda böyle bi sorun olmuştu tüm halkarumı kullandı autoking ve üste 200  tl verdim kayıtlara geçmeden güzel bi şekülde yaptırdım kaskomda bozulmadı aynen bu kadar bi hasardı benimkide

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmiş olsun Özdemir abi. Nazar değdi büyük ihtimalle senin sonax yıkama sonrası fotoğraflarından sonra :) Can sıkmaya hiç değmez, boyayla hallettir bence abi.

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

özdemir kardeşim geçmiş olsun..
arkadaşların dediği gibi değiştirme. iyi bir usta yada autoking de macunsuz bir şekilde düzeltilir..

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam geçmiş olsun, canlara birşey olamamış.Bu konularda autoking (en azından balıkesir şubesi) bu konularda gayet başarılı. Ancak önceki değişim orjinal parça ile yapıldıysa boya ve güzel bir işçilikle düzelir. Eğer orjinal parça değilse değiştirtin kafanız rahat olur. Sonuçta karşı tarafın sigortası ile yapılacak.(Lütfen son cümleyi kötü niyet olarak anlamayın.)

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özdemir bey geçmiş olsun. Sağlam bi usta bu işin üstesinden rahatlıkla gelir ve değişime gerek kalmaz kanaatindeyim.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abim çok geçmiş olsun, hiç haberim olmadı ya. Satış arefesinde can sıkıcı bir durum olmuş. Ben de aracı yıkatıp kapalı otoparka tek araçlık yere koydum, dokunmamaya çalışıyorum ne olur ne olmaz.

Bence değişim yerine boya alternatifi değerlendirilmeli.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun abi boya ile hallettir bencede

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tek tek herkese çok teşekkür ederim, çok Sağolun kayınvalidem yaklaşık 20 gün hastanede yattı ve geçen hafta başı yoğun bakıma alındı, Salı günü öğlende kaybettik. Bu süreçte ilan için pek çok arayan oldu ama ilgilinemeyeceğimi söyledim ve ilanı Perşembe yada Cuma günü kaldırdım. Artık kesin olarak maddi bir sıkıntı olmaması halinde satmama kararı aldım, maddi durumlar çok fazla el vermezken kendi kendimizi zora sokmanın hiçbir manası yok.

Şimdi gelecek cevaba göre bir Yön çizeceğim, aracıma servis dışında kesinlikle dokunulmadı, böylede Kalsın istiyorum ama işçilik olarak malesef servisler çok iyi üne sahip değiller. Autoking aslında çok güzel bir çözüm ancak sanırım özelde yapılan tamirler tramerde bedelsiz görünüyorlar. 2. El alırken bedelsiz bir tramer kaydı beni rahatsız eder, bu nedenlede değişim yada tamir her neyse tutar görünmesini istiyorum.