Park halinde çarptılar!!! Değişim mi? Boya mı?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Özdemir basınız sağolsun. Konu içerisinde daha yeni gördüm. Allah rahmet eylesin.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park halinde çarptılar!!! Değişim mi? Boya mı?

OGOKTAS link' Alıntı:
Konu dağılmaması için detayları yazmadım ama çarpan dallamalar sopayı kazık modunda dikine hak ediyorlarmış sonra öğrendim. ևarpan dallama kaçmayı düşünmüş, eşim aracın önüne geçmiş, sonra parası neyse vereyim işim gücüm var demiş, eşim sağlam çıkışmış rapor tutacağız bir yere gidemezsin demiş, sonrasında iyi aile evladı şerefsiz "Sen git kocan gelsin" demiş. ( ki Doğan bilir bu söz Dünya'da sanırım en son benim eşime söylenmeli, affetmez ayarı verir)Bizimkiler 155 ten hemen polis çağırmışlar. Polisten önce beni de aradılar, araca çarptılar diye bende hemen yola çıktım ama varmam 30dk sürdü. Polis gelince dallamalar tırsmışlar.  Ben vardığımda  elemanlar ayarı almış, polis gitmiş, bana bişeyden bahsetmediler, eşimberaberindeki ablası halası ve diğer bayanları alıp Focus ile eve geçtiler bende raporu tutup fotokopileri aldıktan sonra eve geçtim. şerefsizler ben olay yerindeyken kedi gibiydiler hatta eşim ayrılırken helallik istediler, bizimkiler bana mevzuyu eve gelince anlattılar.

Mevzuyu duyduğumda telefonla arayıp adamları bir çağırmayı düşündüm ama kayınvalideyi mezara koyalı 20 saat olmamıştı, başka can sıkıcı olay çıkmaması için sabır dedim.

Kardeşim bu gibi durumlarda istediğin zaman bir telefon açman yeterli tüm medeniliğimle elimden geleni yaparım.  battle_Teroriste kızgınkırbac çekiççç rockk rockk rockk

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖mür link' Alıntı:
Kardeşim bu gibi durumlarda istediğin zaman bir telefon açman yeterli tüm medeniliğimle elimden geleni yaparım.  battle_Teroriste kızgınkırbac çekiççç rockk rockk rockk

kesinlikle yapacağına inanıyorum:)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Konu dağılmaması için detayları yazmadım ama çarpan dallamalar sopayı kazık modunda dikine hak ediyorlarmış sonra öğrendim. ևarpan dallama kaçmayı düşünmüş, eşim aracın önüne geçmiş, sonra parası neyse vereyim işim gücüm var demiş, eşim sağlam çıkışmış rapor tutacağız bir yere gidemezsin demiş, sonrasında iyi aile evladı şerefsiz "Sen git kocan gelsin" demiş. ( ki Doğan bilir bu söz Dünya'da sanırım en son benim eşime söylenmeli, affetmez ayarı verir)Bizimkiler 155 ten hemen polis çağırmışlar. Polisten önce beni de aradılar, araca çarptılar diye bende hemen yola çıktım ama varmam 30dk sürdü. Polis gelince dallamalar tırsmışlar.  Ben vardığımda  elemanlar ayarı almış, polis gitmiş, bana bişeyden bahsetmediler, eşimberaberindeki ablası halası ve diğer bayanları alıp Focus ile eve geçtiler bende raporu tutup fotokopileri aldıktan sonra eve geçtim. şerefsizler ben olay yerindeyken kedi gibiydiler hatta eşim ayrılırken helallik istediler, bizimkiler bana mevzuyu eve gelince anlattılar.

Mevzuyu duyduğumda telefonla arayıp adamları bir çağırmayı düşündüm ama kayınvalideyi mezara koyalı 20 saat olmamıştı, başka can sıkıcı olay çıkmaması için sabır dedim.

İçimden ne küfürler geçiyor da susayım abim. Allahından bulsun şerefsizler. Yengeye helal olsun.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖mür link' Alıntı:
Kac kere aradim telefonun kapaliydi medeni kardesim benim.  kahka536

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
֖zdemir başınız sağolsun,Allah rahmet eylesin.

Sağol Ulaş dostlar sağolsun.

WeReWoLF link' Alıntı:
֖zdemir basınız sağolsun. Konu içerisinde daha yeni gördüm. Allah rahmet eylesin.

Sağolasın Yavuzum

֖mür link' Alıntı:
Kardeşim bu gibi durumlarda istediğin zaman bir telefon açman yeterli tüm medeniliğimle elimden geleni yaparım.  battle_Teroriste kızgınkırbac çekiççç rockk rockk rockk

Eyvallah ֖mürcüğüm, söylemen yeter :)

.BURAK. link' Alıntı:
İçimden ne küfürler geçiyor da susayım abim. Allahından bulsun şerefsizler. Yengeye helal olsun.

Benim ortam müsait Senin yerinede küfür ettim merak etme :) ama tam şerefsizlermiş, biraz delikanlılıkları olsa ben geldiğimde aynı şekilde davranırlardı ama kedi gibiydiler.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ray55 link' Alıntı:
kesinlikle yapacağına inanıyorum:)

Yok öyle yamyam değilim ama bu tür konularla o kadar uğraştımki o kadar başım derde girdiki burda konuyu okurken bile kanımın içeriden 100c dereceye çıktığını hissedebiliyorum. o kadarki trafikte hiç tanımadığım kaza yapmış iki araçtan haksız olupta birde ileri yapan arakadaşlara bile tahammül edemeyip uyardığım kızgınkırbac olmuştur.

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Başın sağolsun Özdemir Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zdemir abi  başın sağolsun