ÖTV'den faydalanıp kimler hangi aracı aldı?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babamda Birşeyler Demeye Basladı Bakalım İnşallah Satmaz

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 model Opel AStra HB 1.3 CDTİ Enjoy Elegance Pak. Şimşek gri ,Ankarada yasamama rağmen urfadan buldum ve aldım kaporasını verdim, 5 gün içinde gidip teslim alacağım hayırlısı.Tr de bakmadık yer bırakmadım diyebilirim aramadığım showroom kalmadı.

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 model Opel AStra HB 1.3 CDTİ Enjoy Elegance Pak. Şimşek gri ,Ankarada yasamama rağmen urfadan buldum ve aldım kaporasını verdim, 5 gün içinde gidip teslim alacağım hayırlısı.Tr de bakmadık yer bırakmadım diyebilirim aramadığım showroom kalmadı.

fiyat nedir acaba?

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlısı olsun güzel seçim. Fiyatıda uygun 33.500TL normal.
Heryerdemi bu sıkıntı var 1 ay sonra teslim ediyorlar araçları burda alacaklara şuan ÖTV den dolayı aşırı bir yoğunluk var.

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
2.el aldık bizde 2007 model astra, kayınpedere 25.000 tlye araçta komple bodykit var ve çelikjant vs ..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayiler elindeki araçları stock yapıp yeni araç siparişleri verdiler.. ve yeni gelen araçlar dolar ve euronun geçmiş e göre yüksek oldugundan dolayı fiyatlı gelicek.. ve bayiler ellerindeki stock yaptıgı araçları o paralardan yeni gelmiş araç gibi gösterip satıcaklar.. binevi akıllılık peşinde hepsi.. o yüzden araba yok araba yok diye söylenti var..

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bayiler(dekiler)çok terbiyesizleşiyor bazen..
kimseyle adam gibi ilgilenmiyorlarmış,burunları havada bu aralar..

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Furken yanlış hatırlamıyorsam baban doblo yu hem sıfır hemde makul fiyatı yüzünden tercih etmişti. babanı uyar secenekleri arasına hyundai accent era yı da eklesin bizim bir arkadaş 1.4 start modelini dip fiyat olarak 16.500 e aldı. Opelin yerini tutmasada 0 km olrak fiyatına bakınca tatminkar.