Otomatik vites sevenler derneği

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim vectraların vites kolları neden bu kadar uzun diye hep düşünürüm. Omeganın vites kolundaki körük bu çirkinliği saklamış, makul duruyor baktığında. acaba biz de bir körük taksak diyorum .. uyarmı acaba?
Aklıma bir şey geldi yoksa o körük Vectralarda var da benimkinde mi yok:maden:

onu bende düşündüm Polat abiyle omega vites kolu ve vectra vites kolunu karşılaştırdık ama yapılması imkansıza yakın birşey :(

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim vectraların vites kolları neden bu kadar uzun diye hep düşünürüm. Omeganın vites kolundaki körük bu çirkinliği saklamış, makul duruyor baktığında. acaba biz de bir körük taksak diyorum .. uyarmı acaba?
Aklıma bir şey geldi yoksa o körük Vectralarda var da benimkinde mi yok:maden:

sizde orjinalde yok, keremin arabaya baktık ama şöle güzel bi görüntü sağlayamayız, alt tarafın geniş olması gerekiyor.

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kada ruzan plmasının hiç bir faydası yok . tasarlayanın gözü neye bakıyordu acaba?

Akturks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Bir kaç aydır 2001 Astra Otomatik vites aracım var. Daha önce hiç otomatik vites aracım olmamamıştı.
Dikkatimi çeken bir konu oldu, size danışmak istiyorum. Aracın gaz pedalında sanki boşluk var. Abartı olmasın %15-20 gibi bir oranda boşluk var. Gaza basıyorum araçta hiç bir tepki yok. Pedalı köküne kadar bastığımızı tam kabul edersek, benim gaz pedalı hemen hemen çeyreklerde falan tepki veriyor. Gaz pedalında bu derece boşluk olması normal midir?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam dernek polo yu sattim.yahu internete koydugum gün gitti:)otomatik polo 75 hp idi ne cok arayani varmis telefon susmadi ilk gelende kapip kacti:)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Bir kaç aydır 2001 Astra Otomatik vites aracım var. Daha önce hiç otomatik vites aracım olmamamıştı.
Dikkatimi çeken bir konu oldu, size danışmak istiyorum. Aracın gaz pedalında sanki boşluk var. Abartı olmasın %15-20 gibi bir oranda boşluk var. Gaza basıyorum araçta hiç bir tepki yok. Pedalı köküne kadar bastığımızı tam kabul edersek, benim gaz pedalı hemen hemen çeyreklerde falan tepki veriyor. Gaz pedalında bu derece boşluk olması normal midir?
Bence normaldir.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polat Otomatik vectra b aldım 96 model 2.0 , bir ara yanına gelecem, dükkanın duruyor mu ?

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polat Otomatik vectra b aldım 96 model 2.0 , bir ara yanına gelecem, dükkanın duruyor mu ?

hayırlı olsun abi, hasana gel abi yönlendirir seni yer olarak, onun ilerisinde, sitenin istanbul tarafındaki baş kısmında, geliceğin zaman haber vermeyi unutma, 5545836614 den ararsın beni abi,