Otomatik vites sevenler derneği

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav gölcük deme şuraya. bende şaşırıyom. aslı körfez sanayiside. sen direk izmit sanayisi de. hasanın orada sefa sirmen sanayisi.
sevindim hallolmasına. bende fa mı 4 gözle bekliyom.

kapıda yazanı okuyorum abi :) sefa sirmenin kapısında öyle yazıyor :) bu arada triger in değişmesine daha 24 bin km varmış boşa panik olmuşum :) triger değişiminde fatura vermişlerdi km yazıyormuş orada :)

İyi hayırlı olsun, 70 tl ye sustalı anahtar sahibi oldun...

sağolasın abi yanlız kontağı çevirirken elimin alışması lazım

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 10-13 000 tl arası otomatik vites önerilerinizi alabilirmiyi özellikle kullanıcılarından..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polat abi hiç haberim yok kaportaya verdiğini söylemedin :)
Arabayı toparladıktan sonra bana satsana abi :p

Kerem abi sende tokatlıymışsın neresindensin ??

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berkay sence Polat abi arabasını satar mı_?Bence satmazzzz :D

Evet bende Tohatluyuk Zileliyim ;) İşim gücüm pek hileli sayılmaz ama :)

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay be abı masallah nazar degmesın on numara ınsansın saolasın oncelıkle tekrar tesekkur ettıkten sonra anlatayım aracım lpg lı km oynanmıs olabılır dıreksıyonda cok az asınmalar var ama aracımı alırken bakan ustam enıstem 18 yılını buna vermıs sanzımanda kacak olmadıgını soyledı daha sonra aracın termostat, ust blok contası, akusu,lastıklerı, fıltrelerı yagları bujılerı degıstırıldı tregıyer dahıl olmak uzere aracımın allaha sukur bakımları tam takırda ben ankarada dıkmen semtı var belkı duymussunuzdur yokuslarıyla unludur trfık yogun oldugu saatlerde ısıklarda durup kalktıgımda yanımdakı aracların benı zorladıgını goruyor gaza kokluyorum ama benı gecıyorlar o kızdırıyor benı hantallıktan kastettıgım o gece gece saolun cvp yazdıgınız ıcın

gaz ayarı olabilir, sente olabilir. markasız gaz alıyorsan ondan bile olabilir (markasız gazdan kastım ankarada olan bilinmedik markalar, ucuz ama kalitesizler. yakıtda aynı görünselerde rampada iş değişiyor)
bana biraz gaz ayarı gibi geldi. angaranın dikmeni benzinle çık beni diyor olabilir. benzindede bir dene istersen. ayar derken açarsan ayarı yakıtın artar.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG için o gün randevu alamadım, daha sonra adapazarında bir yere ayarlattım olmadı, aynı yere bir daha ayarlattım olmadı, bu sefer farklı bir yere gittim yine olmayınca, arabayı beş - altı ay önce götürdüğüm lpg ciye götürdüm o ayardan sonra düzeldi, son gittiğim lpg ci 17 derece ayar bozukluğu var dedi ( ne demekse ) Şu an sorun yok sanırım, ilgin için teşekkürler.

hallolduğuna sevindim. yakıtını bir ölç abi değişiklik fazla ise tekrar ayar isteyebilir.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başına gelen olay nedeniyle üzüldüm, keşke masrafları dayın karşılasaymış, senin durum zaten ortada. İnşallah alacaklarını alıp bu masrafların altından kalkabilirsin. Hurda taunus görür veya bulursam sana haber veririm.

adam azını açmadı be abi. bana ne düşerki o sölemedikden sonra. taunus bulup söylersen sevinirim.