Otomatik vites sevenler derneği

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah ın bildiğini kuldanmı saklayalım, houseyi bitirdim sonunda, güzelmiş baya, neden geç başladım bilemiyom. takibe devam...
bu arada bir iki dizi daha bulayımki haftamı dolduruyum.
takip ettiklerim; fringe, V, SGU, sanctuary, two and a half men, clone wars ve son olarak house. tavsiyen varsa bi bakayım.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
House dışındakileri izlemedim :) Fringe ve Two and a half man beklemede

Ben; Big bang theory, 24, Mentalist, Paradox, Warehouse 13, Scrubs(j.d. çıkınca tadı kaçtı), Csi lv, Dark Blue, Damages, Mad man, Kyle XY

Koyu olanlar kısa süreli diziler. İzlemediğim birkaç tane daha var sırada bekleyen.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu benim tam 1000.mesajım.
daha nice 1000.mesajlara arkadaşlar....

Son düzenleme:

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
House dışındakileri izlemedim :) Fringe ve Two and a half man beklemede

Ben; Big bang theory, 24, Mentalist, Paradox, Warehouse 13, Scrubs(j.d. çıkınca tadı kaçtı), Csi lv, Dark Blue, Damages, Mad man, Kyle XY

Koyu olanlar kısa süreli diziler. İzlemediğim birkaç tane daha var sırada bekleyen.

beklemedekilere başlasan seveceksin. hatta two and a half men gördüğüm en komik dizidir. biraz amerikaya özel espriler var onuda altyazı açıklamalarıyla öğreniyon.
scrubs bende severim ama cnbce çevirisiyle olmalı. diğer çeviriler uzun olduğundan okuyana kadar gidiyor.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten mi abi sen günde 2 defa seyretmelisin o zaman

o zaman tatar polat alemdar gibi dolaşalım piyasada.

evet madem dernek haraketsiz, biraz haraket yaratalım. ilgi çeksin diye arıza teşhislerden bir kaç örnek vereyim. sizde bildikleriniz var ise burda yayımlayın.

akis bilyası belli bir zaman sonra ses yapar. ses araba hızlandıkca çoğalır, yavaşladıkca azalır. ses debriyaja basılsada yada araç boşa alınsada gitmez. en kolay anlaşılırlığı yolda giderken direksiyonu sağ sol yapıp aracı hafif hafif salladığınızda sesin kesilmesidir.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki madem hareket istedin sır gibi sakladığım arızayı söylüyorum abi bakalım ne diyeceksin arabayı ilk calıstırdığım zaman direksiyonu çevirince sanki fren yada gaz pedalına bisey sürtüyor gibi oluyor hemen kesiyor sadece ilk çalısmada sonra hiç bisey yok bilmeyen anlamaz abi bi zararı sıkıntısı yok

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki madem hareket istedin sır gibi sakladığım arızayı söylüyorum abi bakalım ne diyeceksin arabayı ilk calıstırdığım zaman direksiyonu çevirince sanki fren yada gaz pedalına bisey sürtüyor gibi oluyor hemen kesiyor sadece ilk çalısmada sonra hiç bisey yok bilmeyen anlamaz abi bi zararı sıkıntısı yok

enteresan, hidrolik yağ soğukken biraz zorlar, belki o titreşim direksiyon milinden pedallara vuruyordur. pedallarla direksiyonun tek ortak noktası ayak ucundaki bölüm. zararı olacağını sanmıyorum. direksiyon pompasında kanatlar vardır bunlar zamanla aşınır ve küçülür, pompalama güçleri düşer. genelde titreme bundan olur. pompa masrafına girmeye değecek birşey yok bence.