otomatik şanzıman?manuel şanzıman?

otomatik şanzıman?manuel şanzıman?

• Kullanılan toplam oy
    281

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bu büyük rekabeti ankette görelim.benim cevabım:otomatik.hangisini seçtiğinizi nedeniyle söylerseniz sevinirim

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi ki manuel, herşeyin benim kontrolümde olması daha güzel ve daha zevkli

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesınlıkle manuel..aragazı yeter;)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manuel kımı zaman zevklı ama çoğu zaman hamallık olduğundan otomatiği tercih ederim.

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence manuel..manuel deki zevki başka bişeydeden alamıyorum cünkü araba kullandııgımın farkına varıyorum :)

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plazaya gidersin araca bayılırsın,bakarsın dışına içine,,haydaaaa otomatik..kapatırım kapısını düz seçeneği yoksa....arkama bakmam...

pamu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında manuel diyen arkadaşlar genelde otomatik pek kullanmayan dolayısıyla pek de tecrübesi olmayan arkadaşlar niye derseniz yaklaşık 7 sene manuelden sonra otomatiğe geçmeye karar verdim arkadaşlar otomatik vitesli aracı 6500 d/d ya kadar sündürebilirsiniz yada 100 le giderken motor devrini 15 20 lerde tutabilirsiniz yada spor modla devri 3000 nin altına düşürmeden kullanabilirsiniz.. nedenmi yazdım olaki bilmeyen ama bilmiş gibi görünenler şimdi aut. vit. hakkında bilinçlenmiş olurlar diye.:)(Tabi bu söylenenleri bilenlere ve manuel diyenlere sözüm yok.)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında manuel diyen arkadaşlar genelde otomatik pek kullanmayan dolayısıyla pek de tecrübesi olmayan arkadaşlar niye derseniz yaklaşık 7 sene manuelden sonra otomatiğe geçmeye karar verdim arkadaşlar otomatik vitesli aracı 6500 d/d ya kadar sündürebilirsiniz yada 100 le giderken motor devrini 15 20 lerde tutabilirsiniz yada spor modla devri 3000 nin altına düşürmeden kullanabilirsiniz.. nedenmi yazdım olaki bilmeyen ama bilmiş gibi görünenler şimdi aut. vit. hakkında bilinçlenmiş olurlar diye.:)(Tabi bu söylenenleri bilenlere ve manuel diyenlere sözüm yok.)

Manuel.;)