Oto teyp hakkında Fikirlerinizi bekliyorum.

VSS-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamda komple Pioneer Ses sistemi vardı; hepsini cıkardım, tam 30 kg agırlıktan kurtuldum. Onun yerine senin düsündügün Navitech, ama 4900 modelini koydum, ses mükemmel - Tavsiye ederim. 2 Amfi, 2 canak anten kadar Subwoofer, Kondensatörden, bir Equlayzerden kurtuldum. Kilolarıda cabası, üstünede bir Stepne 15 kilo onuda yok ettim; bir temizlemede 45 kilo arabadan attım. Iki üc kere büyük Subwoofer ve Eko görünce bir şey sanıp camımı kırmışlardı, hepsinden kurtuldum. Para verseler komple Pioneer Setini takmam.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.hepsiburada.com/navitech....aspx?categoryid=26080&productid=otdelcdt6950

arkadaşım bundan aldı çok memnun istediğiniz her şey var artı divx dvd vcd wma oynatabiliyor sd girişi var usb girişi var tv turner ı var bluetoothu var her şeyi var bir navigasyonu eksik fiyatıda gayet makul..
indash gibi dikkat çekmez hırsızı davet etmez ama gayette güzel iş görür ..

transmitter kullanıyorsanız zaten tesisatlık bir teyp istemiyorsunuz işinizi görsün yeter tarzında bir şey istiyorsunuz anladığım kadarı ile madem işinizi görsün tarzı istiyorsunuz o zaman almışken işinizi görebilicek en iyisini alın satarken çıkartırsınız yeni aracınızada takarsınız yada aracınızı sattıkdan sonra ayrıda satabilirsiniz..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
pioneer deh 4000 ub çok güzel ve ucuzdur

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bi de hırsızlık sıkıntısı var.
açıkçası Hakanında dediği gibi öle abartı birşey istemiyorum.1senedir transmitter kullanıyorum.onunla idare ederken para verip benzer klasmanda ses almayalım.
Bugün metroya baktım aradığım model yoktu ama orada muhabbetimin geçtiği satıcı valla abartı birşey istmiyorsan idare et dedi.ona bakacağına navigasyon cihazı al dedi.o onu kullanıp fm bantından dinliyormuş.107.9 gayet net dedi.beni vazgeçirdi yani satıcı.şimdilik beklemeye geçtim.denk gelirse ucuz birşey alırım belki.teşekkürler yardım için.

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer al geç derim fiyat her ne kadarda biraz tuzlu olsa da kafan rahat eder hiç olmazsa...

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın.bekleyip azıcık,kalite almalı.bi ömürlük olur

zamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün araştırıyordum .izmir de mediamarket te jvc marka vardı 130 tl. birde alpine 101R vardı 395tl. araştırmalara devam..

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonu 50 ile biten seriler pıoneer değildir onlardan iyi ses beklemeyin yorumunu yapan arkadaşım bu yorumun çok yanlış birkere hem yanlış biliyorsun birde karşıyı yönlendriyorsun.
sadece sonu 50 ile bitenler kaçak + rds + direksiyon kumandasına bağlanmıyor
ses kalitesinde ws hiçbirşeyinde fark yok oalcağınıda sanmıyorum okadar ürün kullandık montajladık hiç bir sesde fark göremedik seçim tabiki size kalmış saygılar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonu 50 ile biten seriler pıoneer değildir onlardan iyi ses beklemeyin yorumunu yapan arkadaşım bu yorumun çok yanlış birkere hem yanlış biliyorsun birde karşıyı yönlendriyorsun.
sadece sonu 50 ile bitenler kaçak + rds + direksiyon kumandasına bağlanmıyor
ses kalitesinde ws hiçbirşeyinde fark yok oalcağınıda sanmıyorum okadar ürün kullandık montajladık hiç bir sesde fark göremedik seçim tabiki size kalmış saygılar
ben bizzat gördüm ses farkını medıa mrkettekı satıcı arkadaşta dedı cıkıslarındakı ses kalıtesı çok farkedıyo...