Oto teyp hakkında Fikirlerinizi bekliyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şunu diyim bu benim başımdan çok geçdi eminim çok kişinin başındanda geçmişdir..
ilk teyp alırsınız teyp aldınızmı bu sefer o teypi bir anfi paklar ancak bir anfi alırsınız ee teyp anfi güzel ama kolonlar verimli olmaz gider kaliteli kolonlar alırsınız ayaar yapılır aaa her şeyi güzel ama buna bas lazım gider woofer alırsınız farkında olmadan tesisat yaparsınız bir kere almaya görün.. çoğu insanın başına gelmişdir..

mesela benim arabamda orjinal kapı yerlerinde eski kolonları çıakrtıp daha kaliteli kolonlar taktırdım onlara bir anfi bağladım o kadar fazla fazla yetiyor.. önceki aracımdan çıkma wooferıda koydum. biri olsa diğeri olmuyor..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol Fevzi ama şuan için beklemye geçtim.açıkçası teybi internetten almam.arkadaşım izmir çankayayı önerdi.fiyatlar uygun.bi de 50olayı kafa kurcalayıcı.herkes farklı birşey söylüyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kafan karışmasın ucuz fiyata güzel bir şey al ama aldığın şeyde iyi olsun biraz ilerki araçlarında da kullanırsın kullanmasanda satarken para edebilicek özellikli bir şey olsun. tamam yani bin tl ye alma 500 tl yede alma ama 100 tl ye alıcağın şeydende bir fayda pek bekleme tek önemli olan şey bu..

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın tabi.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonu 50 ile biten teyp kullanıp da şikayetci olan duymadım...ama karar senin araştır kullananlara sor kararını ver...

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 5150 kullanıyorum. 300 liraya aldım. 5100 piyasa fiyati ortalama 700 lira civarinda.
yani 400 lira karim var.

Ayrica ben müzisyenim. ben tatmin olduysam sizde tatmin olursunuz..
kafan kesinlike karişmasın.. 5150de tavsiye ederim..