Oto teyp hakkında Fikirlerinizi bekliyorum.

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma sd kart ve usb den mp3 çalması için böyle bi alet düşünüyorum.orjinal ses sistemine dokunmadan sadece bu teyb işimi görür mü?beklentilerim abartı değil.Fiyat,performans yorumu yaparsanız sevinirim.Teşekkürler...
Link:
http://www.hepsiburada.com/navitech...goryid=26080&productid=otdelcdt4700msu#tablnk

Son düzenleme:

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işinizi görür ama performans alamazsınız. ses kaltiesi kötü olur..

SD ve usbli istiyorsanız size oenrim kesinlikle pioneer 4150SD modelidir.. biraz daha pahalidir. ama deger.. eger müzik sizin için onemli ise.

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu transmitterlardan kurtulmak için bakıyordum.önerdiğinizde güzel duruyor.fiyat da dahil.incelemeye devam.olmadı ikince el bi pioneer bakarım

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gittigidiyorda daha uygun bulunabilir. ama güvenilri bir satici olmalı..

dedigim ürün isteklerinii oldukça karşılar..

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok mu başka fikri olan??
hepsiburada ve forum donanımdaki yorumlar çok olumlu.mediamarkta kalmamış adamların elinde.pioneer 4150SDmodeli süper ama iki katı fiyatı.

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
240 tlye pioneer wardı sub çıkışlı felan usb girişi felanda wardı toptancımda isterseniz bakabilirim

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
accentte kullanıyorum tabiki pioneer kadar performans beklemeyın ama sizi tatmin edecek sesi alırsınız...4*50 çıkışlara sahip amfi girişi sd aux usb girişi falan gayet düzgün çalışıyor...yalnız size tavsiyem bu modelının renklerı kırmızı falan yanıyor 4900 olması lazım dayımın aracında kullanıyorduk corsada on panel tuş renklerı sarı boylece aracın on gorunumunde çok batmıyor göze...sesten şüpeniz olmasın sizi tatmın edecek hatta beklediğinizden daha iyi çıkacak çünkü benım oyle oldu :)
NOT: pioneerın sonu 50 serileride kaçaktır orjinal değildir onlardadanda gerçek pioneer gibi ses beklemeyin...;)

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim.kafam karıştı.düşünelim bakalım.fm transmittera devam şu sıralar.