oto teyip şifresi -

yakup aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1997 model 36VZ009703 şasi nolu opel vektra GLS aracımın akü değişimi nedeniyle radyosu çalışmamakdadır. şifreyi nasıl bulurum teşekürler

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1997 model 36VZ009703 şasi nolu opel vektra GLS aracımın akü değişimi nedeniyle radyosu çalışmamakdadır. şifreyi nasıl bulurum teşekürler

hocam aracın sıfır olarak satıldığı bayiyi bulun, oradan şifreyi alıp girebilirsiniz . para vermenize gerek yok opel türkiyeyi arayın eğer satıldığı bayiyi bilmiyorsanız işi yokuşa sürüyorlar ama siz ikna edin bir türlü. bir şifre için 75 tl verilmez.

ariyess

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben araci aldigimda safe yaziyordu.servisi aradim 40tl istedi kod icin.itiraz ettim siz hakkim olan bu islemden para isteme hakkiniz yok dedim.biz size döncez dediler yarim saat sonra aracin sifir satildigi bayii yi telefon nosu ve adresini tipis tipis verdiler.aradim sasi numarasini verdim aninda verdiler kodu.yani artik yorum sizin dostlar.

Omega A

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torpidodaki etikette veyahutta teybi söktüğünüzde yanında vs yazması lazım.Genelde benim bildiğim böyle oluyor..

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
teybin seri numarası gerekiyor, ancak bunun için de teybi sökmeniz lazım, yan tarafında yazar.

Bayii aramak daha kolay olabilir.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim passatın teybinin şifresi yoktu teyp çalışmadı tanıdığım bir elektirikçiye gittim teybin üst kapağını açtı içinde hafıza kartı gibi birşey çıakrdı bilgisayara bağladı şifresini aldı verdi bana teyp şifreyi girdik çalışıyor...iyi bir elektirikçi bulur şifreyi...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hocam aracın sıfır olarak satıldığı bayiyi bulun, oradan şifreyi alıp girebilirsiniz . para vermenize gerek yok opel türkiyeyi arayın eğer satıldığı bayiyi bilmiyorsanız işi yokuşa sürüyorlar ama siz ikna edin bir türlü. bir şifre için 75 tl verilmez.

Aynen öyle, CAR 300 için 75 TL şifre öğrenme bedeli vereceğime üzerine biraz daha ekleyip CD çalar alırım daha iyi.