oto perde önerileri.

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar!
arkadaşlar;astra hb. için film mi yoksa perde mi önerirsiniz?emniyet film konusunda biraz müsaade etti.
güncel fiatları kaç tl dir?
yoksa perdemi takdırsam.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Perdeyle başınız ağrımaz bod marka perdeler hepsiburada ve kendi sitelerinde satılıyor bizim araçlara birebir uyumlu.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldum olası perdelerden gıcık oluyorum aracın orjinalinde olsun perde amenna süper ama sonradan oldumu yok ya olmuyor o yüzden 1 numara falan film olabilir ama bu işler zevk meselesi tabi...

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmi

merhabalar!
sitelerde satılan cam filmlerini alıp kendimiz yapıştırabilirmiyiz?bu filmler ne kadar kaliteli?çünkü İzmir de aksesuarci 2.derece kaliteli amerikan filmini 100 ila 130 tl arası diyorlar,ama 1.kalitesini ise 300 tl diyorlar,ya sizler ne dersiniz?

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orta halli iş görecek 1 numara filmin maliyeti 100-150 Tl arasındadır.Camlar çok koyu olmadığı sürece polis sıkıntı çıkarmaz.Cam filmini alıpda kendin çekmeye kalkma,emeğinede filmede yazık edersin.

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendimiz yapamazmıyız?

günaydın millet!
filmi kendimiz niye yapamayız Gökay?uzman tv den yapılışını izledim ona göre yapmayı planlıyor idim,ve sitelerden alınan filmler 18 tl hadi aparatı ile 30 tl olsun.gerçekten kendimiz niçin yapamayız açıklarsan dikkate alırız.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, kolay gibi görünse de o kadar kolay değildir. bırakacağınız ufacık bir balon, iz bile sonradan canınızı sıkar. Sonuçta karar sizin, neden yapamayasınız ki? Ben şöyle bir örnek vereyim, akıllı telefonlara yapılan cam koruyucu kaplamalardan 3-4 tane harcadıktan sonra telefoncuya gittik :D

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
perde bende kullandım arka cam tamamda yan camlarda sabit duruyor cam açılıyor ama perde sabit ve bir zaman sonra arkadakiler çok bunalıyor

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende senin gibi kendim çekeyim maliyeti ucuz olsun istedim ama nafile.Her işi ustasına bırakacaksın.Boşuna kendini yorma.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Evimin düz camlarına film çektim. Tam olmadı ve saatlerce uğraştım. En iyisi ustasına bırakmak.

Sent from my iPhone using Tapatalk