oto perde önerileri.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evimin düz camlarına film çektim. Tam olmadı ve saatlerce uğraştım. En iyisi ustasına bırakmak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konuyu açma sebebinin dışına çıktığım için konu sahibinden özür dileyerek, kardeş nasıl bir uygulama yaptın? İçeriden mi dışarıdan mı yapıştırdın? Nasıl bir malzeme kullandın? Yaz güneşinden koruma amaçlı mı yoksa kışın da faydası oluyor mu? Evin içi karardı mı, iç boğucu oldu mu? Apartman yönetimi itiraz etti mi?
Fazla sormuş olabilirim ancak ben de evin camlarına film yaptırmayı düşünüyorum.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsıburadadan sepetıme Corsama uyacak 10 tl lik bir perde seti yaptım kargo bedava kampanyasını beklıyorum toplam 5 adet perde var on camlar , arka camlar ve bagaj camı olmak uzere ;) Bakalım eger uyumlu olmazsa birkaç modifikasyonla hallederım ;) Ama uyumlu dıye 3 perdeye 120 TL vermek cok mantıksız ;)

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksesuarcılar ne güne durur?

merhabalar!
o halde yapılışı zor,işi ehline vermek gerekir diyerek en iyisi aksesuarcıya müracaat edeceğiz,aydınlatmalarınıza teşekkürler,gençler.

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
hiç uğraşmayın aradığınız şey BOD perde, birebir orjinal perde gibi ve kaliteli

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar!
o halde yapılışı zor,işi ehline vermek gerekir diyerek en iyisi aksesuarcıya müracaat edeceğiz,aydınlatmalarınıza teşekkürler,gençler.

Osman ABi Kusura bakma yaş bölümüne dikkate almadan yok şöyle yapma yok şöyle yap gibi cümleler kurduk yoksa ne haddimize.Selamlar saygılar abi..( Forumda çoğu üyenin yaşının yazdığı bölüm kapalı, bu ise benim için çok önemli çünkü forum üyesinin yaşını bilmeden yapacağın yorum yanlış anlaşılabiliyor.Yönetimden özellikle rica ediyorum yaş bölümü açık kalsınki bizde kim ile konuştuğumuzu bilelim.)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç uğraşmayın aradığınız şey BOD perde, birebir orjinal perde gibi ve kaliteli

ben 3 senedir kullanıyorum bod marka kışın çıkarıyorum yazın takıyorum film den iyi bana göre polislerle sıkıntı olmuyo en azından 100 tl verip film taktırıp hem ceza yiyip hemde filmleri sökmek gibi bir olay varken hiç riske gerek yok bence

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli olan diyolog şeklidir.

merhabalar!
Gökay bey önemli değil,senin yazılarında saygısızlık olmadığına göre ,ayrıca ''akıl yaşta değil,baştadır''atasözü doğrudur.