Oto cam filmi

ozan4131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OzAn

Bugün bizim bi arkadaş yaptırıcaktı arabasına kocaeli sanayısınde american cam filmi merak ettim doğrusu nasıl yaptılar dıye güzel olduysa tavsıye ederım size arkadaşların arabasının arka camı bombili bakalım o camı nası yaptılar biraz uğraştırır diye düşündümm ama bakalım... :D:D

ozan4131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kamer arabana film yaptırmak istiyorsan KOCAELİ BÜYÜK SANAYİDE yaptır arkadaşım yaptırmıstı demiştimya çok tıtız ve cok güzel yapmışlar ve aracın görünümüde süperin ötesınde olmus araba değişmiş gbi film yaptırıcaksan bahsettiğim yere yaptır 150 tl'ye american cam filmi ön cam hariç.... ADAMIN NUMARASI BU:0539 230 40 55...

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
Kamer arabana film yaptırmak istiyorsan KOCAELİ BÜYÜK SANAYİDE yaptır arkadaşım yaptırmıstı demiştimya çok tıtız ve cok güzel yapmışlar ve aracın görünümüde süperin ötesınde olmus araba değişmiş gbi film yaptırıcaksan bahsettiğim yere yaptır 150 tl'ye american cam filmi ön cam hariç.... ADAMIN NUMARASI BU:0539 230 40 55...
tamam kardeşim sağol aldım numarayı bugun yarın gidicem inş..

ozan4131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 1.9 CDTI TİPTRONİK VİTES 2005 MODEL SAFİR SİYAHI OPEL VECTRA COMFORT VAR.Sizce bu arabanın piyasa değeri ne kadardır hemen cevap verırsenız çok memnun olurum...

SSGT_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende cam filmi yaptırmak istiyorum ama 6 ay sonra muayeneye gircem bi problem çıkarmı acaba, cam filmi ile muayeneye giren arkadaş varmı ankara da? varsa tecrübelerini paylaşabilirler mi?

SERCAN006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende cam filmi yaptırmak istiyorum ama 6 ay sonra muayeneye gircem bi problem çıkarmı acaba, cam filmi ile muayeneye giren arkadaş varmı ankara da? varsa tecrübelerini paylaşabilirler mi?
bizim bi akraba golf 5 le gırdı camları 2 numara fılmı ufak kusurlumu ne yazmıslar dosyasına gecmıs ama bazende söktürüyolar ordakılerın ınsafına kaldık

umitemi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun sonax gittim film cektirmek icin adamlar ucmus yaa 450 tl para istedi en son 400 olur dedi... Sanki renkli cam yap dedik :) Arastirmaya devam...

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende düşünüyorum ama en açık tonlu olanından. cunku muayenede kusurlu olmak, daha kotusu polislerin insafına kalmak istemiyorum. heralde en açık tonuna birşey demezler. zaten ben araç çok ısınmasın diye yaptırmak istiyorum. en koyu ile en açık tonu arasında da ısı koruma açısından çok bir fark yok.
aklımı karıstıran 450tl ye de var 150 tl ye de var. her ikisi de 3-5 yıl garanti veriyor. nereye güveneceğimi anlamıs değilim açıkçası.