..Oraya Buraya Anahtar Bırakma..

Anahtar Bırakırken Rahat Mısınız ?

• Evet , gayet rahatım birşey olmaz.

Oy: 7 11.7%
  • Hayır , rahat değilim burda herşey olabilir..

Oy: 53 88.3%

• Kullanılan toplam oy
    60

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende takıntı haline gelmeye başladı, ispark yada farklı otopark olsun yada valeler olsun anahtar bırakmayı sevmiyorum, hele ki isimsiz otoparklara hiç bırakmak istemiyorum ama anahtar verme mecburiyeti varmış, sizde de bu takıntı var mı? Yada bu yüzden başına bir durum gelen var mı ?

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bende alışkanlık var. arabadan 2 saniye bile ayrılsam anahtarı çekip cebime koyuyorum.İçinde insan beklerken bile yapıyorum alışkanlık olmuş. Bazen arkadaşlar bırak anahtarı çalmıycaz arbaanı dedikleri bile oluyor :)

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Bir ben rahatmısım ankete bakarsak ama samsunda birşey olmaz çogu tanıdık oluyor zaten:)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bir ara televizyonlu teyip vardı birgün erken gittim otoparka2 tane görevlioturmuş dizi izliyo bi patlamış mısırı eksik .bagajdaki takviye kablosunu kullanmışlar zahmet edip kabına bile koymamışlar artı günde 10 kez yer değiştiryorlardı şu an başka otoparkabırakıyorum anahtar vermiyorum vermemde

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir ara televizyonlu teyip vardı birgün erken gittim otoparka2 tane görevlioturmuş dizi izliyo bi patlamış mısırı eksik .bagajdaki takviye kablosunu kullanmışlar zahmet edip kabına bile koymamışlar artı günde 10 kez yer değiştiryorlardı şu an başka otoparkabırakıyorum anahtar vermiyorum vermemde

Ne insanlar var abi yaa:kop:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aanahtarı bırakmakdan neftet ediyorum , elin adamını tanımam İstanbul burası ne oto hırsızı şebekeler cıkıyor, masuz ıcerde luks oto tutuyorlar ki göz boyamak ıcın hani güven kazandırıyor , sonra akabinde kopyala anahatarı.. Benim hıc guvenım yok acıkcası gecenlerde taksimde bır yere bırakdım adama anahtarı verdım ruhsat ve cuzdanı aldım, bana ufak bır kagıt verdı , alıp götürse o kagıt benım ne işime yarıyabılır kı *? (makbuz kagıdı)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ben hayatta bırakmam gerekirse o mekana veya yere bir daha gitmem.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bırakmam ki zaten aracımda av tüfeğim ve fişeklerim devamlı duruyor ona keza özel eşyalarımda var ki otopark ta isteyen olursa çıkıp başka yere parkediyorum.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de bırakmayı hiç istemiyorum ama bazen mecbur kalıyosunuz yapacak başka birşey yok malesef.istanbul dada yaşadım şu an orda yaşasam kesinlikle bırakmam kimseye anahtarı heralde.