..Oraya Buraya Anahtar Bırakma..

Anahtar Bırakırken Rahat Mısınız ?

• Evet , gayet rahatım birşey olmaz.

Oy: 7 11.7%
  • Hayır , rahat değilim burda herşey olabilir..

Oy: 53 88.3%

• Kullanılan toplam oy
    60

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende birakmam

gerekirse baska yere park ederim veya sokakta birakirim daha iyi

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Ben bırakmam...
Birkaç yıl önce ankara'da abimin başına gelen bir olay kapak olacak nitelikte...Kızılaya gidiyor ve herzamanki gibi iş hanının kapısında bekleyen sözde ! otopark görevlisine veriyor anahtarını...Araç avrupa 2.0 motor spor ford sephia...otoparkcı araca binmesiyle karşıda park halinde duran şahin'e yandan giriyor...Abim 1 saat sonra dışarı çıktığında karşılaştığı durumu tahmin edersiniz...:( otoparkcı yasal olmadığı için muhattap abim...

6 milyarlık şahine servis 4 milyar masraf çıkartıyor...(mahkeme yoluyla iki katı olarak aldılar)
kendi aracı'da ,parçaları avrupa olduğu ve pahalı olduğu için yaptırmak istemiyor 2-3 milyara hurda niyetiyle satıyor...
Arabasından olduğuna'mı yansın...Havadan bir araba parası verdiğinemi yansın...?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda yaşanmış onlarca kötü tecrübe var, en kötüleri otoparkcı tarafından verilen hasarlar ve araç çalınmaları; tecrübelerimden bahsedeyim :

- Yakın bir tanıdıgımızın polosu ehliyetsiz bir otoparkcı tarafından 6000 tl lik hasara ugratıldı.adamın ehliyeti olmadıgı için kasko para ödemedi.adamın hasarı karşılayacak parası yoktu.Sonunda araç sahibi paşa paşa aracını yaptırdı

- Anahtarı otoparkcıya bıraktıgınız aracınız eger calınırsa, kim çaldıgını tesbit etseniz bile çalan kişi hırsızlıktan değil, emniyeti suistimalden yargılanıyor.burası çok önemli.bu sepeten kaskodan da para alamazsınız arkadaşlar, çünkü aracınız çalınmış sayılmıyor,siz emanet etmiş oluyorsunuz. aman dikkat

Anahtar bırakmak çok ciddi bir risk

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bu konuda yaşanmış onlarca kötü tecrübe var, en kötüleri otoparkcı tarafından verilen hasarlar ve araç çalınmaları; tecrübelerimden bahsedeyim :

- Yakın bir tanıdıgımızın polosu ehliyetsiz bir otoparkcı tarafından 6000 tl lik hasara ugratıldı.adamın ehliyeti olmadıgı için kasko para ödemedi.adamın hasarı karşılayacak parası yoktu.Sonunda araç sahibi paşa paşa aracını yaptırdı

- Anahtarı otoparkcıya bıraktıgınız aracınız eger calınırsa, kim çaldıgını tesbit etseniz bile çalan kişi hırsızlıktan değil, emniyeti suistimalden yargılanıyor.burası çok önemli.bu sepeten kaskodan da para alamazsınız arkadaşlar, çünkü aracınız çalınmış sayılmıyor,siz emanet etmiş oluyorsunuz. aman dikkat

Anahtar bırakmak çok ciddi bir risk

Bende bunun için vermiyorum giderim sokağın ortasına park ederim gelen vursun giden vursun, yada camını patlatıp hırsız girsin. En azından kasko öder ama bu durumda resmen adama al canım sen benim arabamla kafana göre takıl "bende para çok gibi" masrafları ben çekerim diyoruz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tanıdık+güvenli olmadığı sürece anahtarımı kimseye vermem.

S

senem_

Bilgi Girilmemiş
daha fenası var.
bayansanız genel kanı aracı iyi kullanmadığınızdır, bu sebeple de ısrarla anahtarı isterler ve her seferinde saçma sapan kendinizi ispatlama durumuna girersiniz.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellikle sokakları dar, kalabalık semtlerin kenar otoparklarında arabarın kapılarında hep sorun oluyor... sıkış-tıkış yerde araçları park ederlerken illa iniş-binişte kapıları başka araçlara dokunduruyorlar...

Son düzenleme:

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim o konuda bir sıkıntım yok işyerinin 15 mt aşağısı vergi dairesinin bahçesine bırakıyorum işyerindende net bir şekilde görünüyor ve anahtarımda hep bende olur fazla aracta girip cıkmıyor dairenin koca otoparkı ve topu topu 4 araç var oda biri vergi dairesini aracı 3 taneside memur arkadaşların bende müdürden rica ettim öylece bırakabiliyorum ara ara dışardan gelen görevli araçlar dışında ne giren var ne cıkan

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düzgün bir yer olduktan sonra vale ye veririm.

Ne olduğu belirsiz sakat mekanlar yada oto parklarda mümkün değil vermem.

Deynekcilerin olduğu yerlerde park da ederim parada vermem