..Oraya Buraya Anahtar Bırakma..

Anahtar Bırakırken Rahat Mısınız ?

• Evet , gayet rahatım birşey olmaz.

Oy: 7 11.7%
  • Hayır , rahat değilim burda herşey olabilir..

Oy: 53 88.3%

• Kullanılan toplam oy
    60

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle anahtar bıkmam hırsızlık durumunda kasko 2 anahtarı da istiyor.Olmayınca olan bize oluyor :( Çok denk geliyoruz anahtarı isteyenlere illaki bırak diyen yerede aracımı bırakmıyorum.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Vectra B'nin üretimde olduğu dönemlerde birgün otoparkta denk geldik,
arabayı 15-16 yaşlarında bir çocuğa vermişler, artistik artistik ilerliyordu, dönüşü alamadı sıfır gibi Vectra B'yi köşeden kolona vurdu. o görüntüler hala aklımda, kimseye güvenmem :) arabayla kendileri ilgilenseler yine iyi, ufacık çocuğa vermek de demek ya?

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğim gibi kalite vale sistemi varsa evey ama yoksa vermem.

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gittiğim Yerler Genelde Bu Açıdan Güven Veren Yerler Olduğu İçin Bırakmakta Sıkıntı Çekmiyorum...(bkz. Big Chefs, Eat N Joy) Adamlar Lambo. Ferrari Bırakıyor Bizimkine Birşey Olmaz :D

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar ayrıca bugun ıstanbulun göbegı dıyecegımız bır yerde isim ver miyim.. Arabamı iç dış yıkatmak ıcın , o yıkamacıya gırdım, 5-6 araba yıkanıyordu bende yanlarına park ettım, yıkamacı cocuk abi sen bırak arabayı yarım saat sonra gel bıtmıs olur dedı, bende ısım yok beklerım dedım ... cıktım dısarda bankda oturuyorum, o sırada yıkanmıs kurlanmıs arabalar sahıplerını beklıyordu herhalde kı arabaların sahıbı yıkadıkdan sonra adres olarak verdıgı yere bırakmalarını ıstemıs arabalarını yıkamacıya... Genc yıkamacılar audı a6 la bmw x5 ı oyle bır cıkardılar ki yıkamacının kapısından bıldıgın ken block gıbı el frenı cekıp kaydırdılar, ılerde ısıkda durdular kalkısdakı lastık yakmalarını 1 sokak öteden duydum , onu gorunce basından ayrılmadım arabanın valla..

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaslar ayrıca bugun ıstanbulun göbegı dıyecegımız bır yerde isim ver miyim.. Arabamı iç dış yıkatmak ıcın , o yıkamacıya gırdım, 5-6 araba yıkanıyordu bende yanlarına park ettım, yıkamacı cocuk abi sen bırak arabayı yarım saat sonra gel bıtmıs olur dedı, bende ısım yok beklerım dedım ... cıktım dısarda bankda oturuyorum, o sırada yıkanmıs kurlanmıs arabalar sahıplerını beklıyordu herhalde kı arabaların sahıbı yıkadıkdan sonra adres olarak verdıgı yere bırakmalarını ıstemıs arabalarını yıkamacıya... Genc yıkamacılar audı a6 la bmw x5 ı oyle bır cıkardılar ki yıkamacının kapısından bıldıgın ken block gıbı el frenı cekıp kaydırdılar, ılerde ısıkda durdular kalkısdakı lastık yakmalarını 1 sokak öteden duydum , onu gorunce basından ayrılmadım arabanın valla..

ben böyle bir durumda direkt uzaklaşıyorum. Eğer abi ne oldu felan derlerse durumu acıklayıp bir daha gelmeyeceğimi ve kimseye önermeyeceğimi anlatıyorum.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba yıkamalarında arabanın basında durmak sart , en azından daha titiz davranıyorlar sahıbı bakınca..

vel_x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskasına guvenmeye gerek yok anahtarım cebınde cokta rahatım :D

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende izmirde tatildeyim konakta otaparkçı istedi korkarak zorunlu vermek zorunda kaldım ve çok rahatsız oldum :S