OPET'mi yoksa BP'mi? tavsiyeniz hangisi ?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OPET'mi yoksa BP'mi? tavsiyeniz hangisi ?

Ömür, Bonexxx, Nuri abi, ttt35, Orhan, Mücahit yorumlar icin tesekkurler.

BP almistim, simdi birkackez de Opet i denemeyi dusunuyorum. Aslinda cok buyuk fark olmayacaginin farkindayim ama yillardir shell den baska yakit kullanmadigim icin, bu iki markayi kullanan arkadaslarin fikrini merak ediyordum, anladigim kadriyla en azindan kimse bu iki firma ile kotu bir olay yasamamis

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

OGOKTAS link' Alıntı:
Ömür, Bonexxx, Nuri abi, ttt35, Orhan, Mücahit yorumlar icin tesekkurler.

BP almistim, simdi birkackez de Opet i denemeyi dusunuyorum. Aslinda cok buyuk fark olmayacaginin farkindayim ama yillardir shell den baska yakit kullanmadigim icin, bu iki markayi kullanan arkadaslarin fikrini merak ediyordum, anladigim kadriyla en azindan kimse bu iki firma ile kotu bir olay yasamamis

Bir ara Gönüllülük faaliyetleri ile de ilgilendiğim için, Türkiye'deki en yaygın gönüllü ağına sahip firmalardan birisinin OPET olduğunu iyi biliyorum :)) Yaptıkları iş çok farklı bir sektörde olmasına rağmen, TEMA vs. gibi kuruluşların gönüllü sayılarına çok yakın rakamları var. Peki ne yapıyor bu gönüllüler?

-Hijyen,
-İş Kalitesi,
-Müşteri ilişkileri vb. konularda gönüllü denetçilik yapıyorlar. Yol üzerinde gördüğünüz OPET'lerin hepsine rahatlıkla gidebilirsiniz. WC'si temiz, servisi güzel olacaktır. Standardizasyonun gözünü seveyim :))

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Bir ara Gönüllülük faaliyetleri ile de ilgilendiğim için, Türkiye'deki en yaygın gönüllü ağına sahip firmalardan birisinin OPET olduğunu iyi biliyorum :)) Yaptıkları iş çok farklı bir sektörde olmasına rağmen, TEMA vs. gibi kuruluşların gönüllü sayılarına çok yakın rakamları var. Peki ne yapıyor bu gönüllüler?

-Hijyen,
-İş Kalitesi,
-Müşteri ilişkileri vb. konularda gönüllü denetçilik yapıyorlar. Yol üzerinde gördüğünüz OPET'lerin hepsine rahatlıkla gidebilirsiniz. WC'si temiz, servisi güzel olacaktır. Standardizasyonun gözünü seveyim :))

Hijyen ve temizlik konusunda cok basarilar.  İhtiyac molasi vereceksem once Opet ariyor gozlerim :)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zdemir kardeşim, 15 yıldır benzinli aracıma, son 3  yıldır da dizel aracıma hep aynı istasyon olan,shell den aldım.Dizel astra'mı aldıktan sonra da, aynı yerden mazot almaya başladım.Bu dediğim shell istasyonu da Ankara'nın en iyi shell istasyonlarından biri.Astramı aldıktan 2 ay sonra dizel partikül temizleme yazısı çıktı.Servisin bana kesinlikle tavsiye ettiği Opet istasyonları oldu.Opet'e döndükten sonra hiç bir şekilde sorun yaşamadım ve sanki daha sessiz,daha çekişi artmış gibi geldi bana.Ben Bp ile Opet arasında tercih yapmış olsam,kesinlikle Opet'i tercih ederim.Sizde Opet'i tercih edin...

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özdemir bu arada benim servis de Denizli'de Opeti tavsiye etti. B ir de şu var Opetten aldığım mazot her iki aracımda da daha fazla km yaptırıyor.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
֖zdemir kardeşim, 15 yıldır benzinli aracıma, son 3  yıldır da dizel aracıma hep aynı istasyon olan,shell den aldım.Dizel astra'mı aldıktan sonra da, aynı yerden mazot almaya başladım.Bu dediğim shell istasyonu da Ankara'nın en iyi shell istasyonlarından biri.Astramı aldıktan 2 ay sonra dizel partikül temizleme yazısı çıktı.Servisin bana kesinlikle tavsiye ettiği Opet istasyonları oldu.Opet'e döndükten sonra hiç bir şekilde sorun yaşamadım ve sanki daha sessiz,daha çekişi artmış gibi geldi bana.Ben Pb ile Opet arasında tercih yapmış olsam,kesinlikle Opet'i tercih ederim.Sizde Opet'i tercih edin...

Sagol Cenko abi bende 11 yildan fazla suredir shell kullaniyorum, evime yakinlarda olmadigi icin boyle bir arayisa girdim yoksa hic aklimdan bile gecmezdi shellden baska firma ama simdi yorumlardam sonra mutlaka Opeti deneyecegim

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:

Emrah tesekkurler onerin icin  greatt

gradient link' Alıntı:
֖zdemir bu arada benim servis de Denizli'de Opeti tavsiye etti. B ir de Ö¾u var Opetten aldıÖ°ım mazot her iki aracımda da daha fazla km yaptırıyor.

Nuri abi iki sihirli kelimeyi soyledin birincisi daha fazla km ikincisi servis onerisi, tekrar sagol artik ilk istikamet Opet, umarim istasyonda duzgun bir yerdir

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

Şahısa ait olmalarıda çok önemli unsur..Bende evime yakın diye bp kullanıyorum diğer firmalardanda yakıt aldım bp nin km performans olarak vs bi eksiği yok!