Opelimi dövmüşler...

dekramcem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım geçmiş olsun benim de 6 aylık arabamın kaputunun üzerine birşey koyup sürmüş gibi 3 ayrı yer de ince çizikler yapmış dengesizin biri. O da yetmemiş almış anahtarı çakmış bir façayı da sol ön çamurluğun üzerine..Allah larından bulsunlar kör yanlarından çıksın.. Hepimize gemiş olsun

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun o 44 numara ayakkabıyla döver sonra azına sokarım gerizekalı bu tip insanlar ya gereksiz yere yaşıolar bu dünyada yatça yerleri yok şerefsizlerin uyuz oldum tekrar geçmiş olsun umarım fazla masraf olmadan halledebilirsiniz

fadanur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeş..
benimde 15 günlük arabayı çizmişler bugün..
ne desen haklısın valla.. geçmiş olsun diyelim..

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bununla geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın.
Bunu yapanlara ve arabalarımızı çizenlere insan demiyorum,onlar kendilerinin ne olduğunun farkındalar.
Tekmelemeklede kalmıyor bu insafsızlar.Geçen yıl Mynet te gördüğüm bir resmi eklemiştim.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=12888&highlight=ac%FDmam%FD%FElar

chaykesh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bununla geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın.
Bunu yapanlara ve arabalarımızı çizenlere insan demiyorum,onlar kendilerinin ne olduğunun farkındalar.
Tekmelemeklede kalmıyor bu insafsızlar.Geçen yıl Mynet te gördüğüm bir resmi eklemiştim.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=12888&highlight=ac%FDmam%FD%FElar

Arkadaşlar aramızda psikolog yok mu? Bu aptallıkların mesnetini bir açıklasa da gardımızı ona göre alsak... Bu arada aracı autoking e gösterdim. Düzeltme ve boya için 200 ytl istediler. Tekme atan mahlukun:mad: ayakkabısının muhtemelen 10 misli bir fiyat...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun. valla bizimde aracın bir kaç yerine çizik attılar. ki bunlar artık normal hale geldi. ama seninkini tekmelemiş MAHLUK(KESİNLİKLE İNSAN DEĞİL) Allah öyle şeyleri göstermesin. sinir krizi geçirir insan

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav çenem düştü. bir olayı paylaşayım. geçen yıl komşumuzun hyundai h100 aracını gözümüzün önünde arkadan öne kadar çizik attı bir lise öğrencisi. ve bu bir lise öğrencisi. hemen yakaladık. nasıl ağlıyodu anlatamam. yani ya gerçekten psikolojileri yerinde değil bu tip insanların

chaykesh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav çenem düştü. bir olayı paylaşayım. geçen yıl komşumuzun hyundai h100 aracını gözümüzün önünde arkadan öne kadar çizik attı bir lise öğrencisi. ve bu bir lise öğrencisi. hemen yakaladık. nasıl ağlıyodu anlatamam. yani ya gerçekten psikolojileri yerinde değil bu tip insanların

ödettiniz mi?????????????