opelım.net tekı gruplasmalar

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
zamanında da cokca yasandı bu gruplasmalar,kendini farklı hissedenler oldu,popüler olmak isteyenler oldu, olunca ne olacaksa :D daha fazla aktif olmak cabasında olanlar oldu oldu da oldu olmaya da devam ediyor,kurallar dahilinde herkes kafasına göre takılsın bunda ne mahsur var ki zaten kurala uymazsa banlanıyor sorun da kalmıyor önemli olan seviyeli paylaşım,muhabbet,dostluk gerisi ve özellikle araçlar teferruat bana göre...

Bumudur...? Budur...:) Birkaç yıldır sitede arkadaş ve çevre edinen insanların belli bir arkadaş grubu olması doğal diye düşünüyorum...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanında da cokca yasandı bu gruplasmalar,kendini farklı hissedenler oldu,popüler olmak isteyenler oldu, olunca ne olacaksa :D daha fazla aktif olmak cabasında olanlar oldu oldu da oldu olmaya da devam ediyor,kurallar dahilinde herkes kafasına göre takılsın bunda ne mahsur var ki zaten kurala uymazsa banlanıyor sorun da kalmıyor önemli olan seviyeli paylaşım,muhabbet,dostluk gerisi ve özellikle araçlar teferruat bana göre...

Ben farklıyım abi :D

üye numaram bile 15551 :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tabi bak mesela ben farklı olmaya çalıstım bi kaç defa banlandım simdi gayet sıradan bi adamım:D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi bak mesela ben farklı olmaya çalıstım bi kaç defa banlandım simdi gayet sıradan bi adamım:D
evet ne hikmetse özellikle ankaradaki arkadaşlarımız kendilerinde illa bir fark görüyor,gözetiyor :rolleyes: başkent havasından sanırım :D neyse ki en iyi dostlarımız da yine orada biraz farklılar haklı olabilirsin ...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ne farkı Allah aşkına...İstersen karun ol istersen amerika başkanı gireceğin yer

2 mt3 lük mezar (oda denizde boğulup kaybolmazsan,ateşte yanıp kül olmazsan,cinayete kurban gidip parça parça olmazsan) :D opelim.net sokağı psikopatı gibi hissettim kendimi :D

(ama hala üye numaram 15551 :kop: )

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ne farkı Allah aşkına...İstersen karun ol istersen amerika başkanı gireceğin yer

2 cm3 lük mezar (oda denizde boğulup kaybolmazsan,ateşte yanıp kül olmazsan,cinayete kurban gidip parça parça olmazsan) :D opelim.net sokağı psikopatı gibi hissettim kendimi :D

(ama hala üye numaram 15551 :kop: )
yaw sen aştın Kerem ölüm şekillerine bak :D ya benim kastettiğim farklılık başka genelde buluşmalarda da oluyor bazı kasıntı tipler biz cokca buluştuğumuz için
biraz daha farklı gruplardayız yoksa klavyede kasılsın da kasılsın tınn :kop:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tip garajların olması bence faydalı şöyle ki aynı konu üzerinde bir çok konu açılıyor mesela arkadaş yeni corsa almış olabiliyor ve bu konu hakkında bilmem kaç defa konu açılmıştır foruma ama tek başlık adı altında olan corsa team e ben böyle bir araç aldım diye soru ve görüşlerini yazıyor corsa shipleri ve corsa team e üye olanlar her foruma girdiklerinde corsa team e uğradıklarından daha çabuk cevap alabiliyor ve corsa sahipleri tarafından birinci ağızdcevap alıyor ve aynı konular tekrar tekrar açılmıyor

mesela geçenlerde yavuz arkadaşımız corsa arıyordu corsa team ile paylaşımlarımız sayesinde yavuza zonguldaktan corsa buldum ve bana güvenip aracını aldı gitti şimdide gayet memnun

başka bir ayrıntıda bazen forum monotonlaşıyor biraz hareket getirdiğine inanıyorum ayrıca geyik de rahat dönebilliyorrr

Herkesi CoRsA TEAM e beklerizz

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gold ve üstü üye gruplarının görüp standart üyelerin görmediği gruplar varsa bilgim yok ama onun dışındaki grublar normaldir örneğin corsa team burda arkadaşlar aynı aracları kullandıkları için sorunlarını konuşup daha kolay halledebiliyorlar aynı şekilde astraf ci arkadaşlarda ve diğer arkadaşlarda illere göre gruplar ise aynı ilde ikamet eden arkadaşların birlikte haraket edip kendi içlerinde organize olmasını sağlıyor örneğin şu gün şurdan toplanalım gibi ve ben corsa team veya astra f veya diğer gruplar diye bir ayrım yapmıyorum konular hoşuma gidiyorsa hepsine cevap yazarım
kısaca gruplara göre değil kafana göre takıl :cool:
işte benım anlatmak ıstedıgımı sen en son yazdıgınla belırtmıssın kafanıza gore takılın gruplar ne alaka dıyorum ama senın ve dıgerlerı gıbı anlamak ıstemeyenler anlamaya bılıyor
benım gordugum grupları sen goremıyorsan o da benım farkım bıraz daha post kast sende gorurusun gold olursun

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tüm ankara üyeleri hepsi ayrı ayrı bi renktir ama bi iletisim bozukulğu var hepsini çok severim:)