opelım.net tekı gruplasmalar

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar cıdden dıkkatımı cektı neden bu kadar cok gruplasma var sıtede sehırlerı anladım pekı,saysak en az 15 grup var sebebını gercekten anlamadım sızcee??:(

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geyik çevirmeler de oluyor, mesela corsa team, bu başlığın altındaki tüm mesajların forumda ayrı ayrı paylaşıldığını, soruların ayrı ayrı sorulduğunu düşünemiyorum :)

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar cıdden dıkkatımı cektı neden bu kadar cok gruplasma var sıtede sehırlerı anladım pekı,saysak en az 15 grup var sebebını gercekten anlamadım sızcee??:(

gruplaşmak değilde, daha fazla iletişim kurmak diyebiliriz, kişi hem genelde hemde ait olduğu yerde daha çok vakit geçirebiliyor. görüşündeyim :rolleyes:

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana enteresan gelen geyık cevrılenler degıl soyle bır konulara baksanız bır cok baslık altında olan var
neyse o konuları acan arkadaslar belkı gorur benıde aydınlatırlar bu sıtede dıkkatımı cektı o yuzden yazdım
herkese ıyı geceler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben bu tip şeylere sıcak bakmıyorum, zaten profillerimizde nereden katıldığımız yazmıyor mu?

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gold ve üstü üye gruplarının görüp standart üyelerin görmediği gruplar varsa bilgim yok ama onun dışındaki grublar normaldir örneğin corsa team burda arkadaşlar aynı aracları kullandıkları için sorunlarını konuşup daha kolay halledebiliyorlar aynı şekilde astraf ci arkadaşlarda ve diğer arkadaşlarda illere göre gruplar ise aynı ilde ikamet eden arkadaşların birlikte haraket edip kendi içlerinde organize olmasını sağlıyor örneğin şu gün şurdan toplanalım gibi ve ben corsa team veya astra f veya diğer gruplar diye bir ayrım yapmıyorum konular hoşuma gidiyorsa hepsine cevap yazarım
kısaca gruplara göre değil kafana göre takıl :cool:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanında da cokca yasandı bu gruplasmalar,kendini farklı hissedenler oldu,popüler olmak isteyenler oldu, olunca ne olacaksa :D daha fazla aktif olmak cabasında olanlar oldu oldu da oldu olmaya da devam ediyor,kurallar dahilinde herkes kafasına göre takılsın bunda ne mahsur var ki zaten kurala uymazsa banlanıyor sorun da kalmıyor önemli olan seviyeli paylaşım,muhabbet,dostluk gerisi ve özellikle araçlar teferruat bana göre...