Opelim.Net Stickerları!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de kafama göre,sağdan soldan çala çırpa birkaç birşey yaptım, ama hala arayış içerisindeyim paylaşırım bir ara

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bugün Kerem ile tabelacıya gittik fikir alışverişinde bulunduk. En olarak 20-24 cm. arasını ideal olarak belirledik. Lakin ne kadar büyürse yazıların kalkma şansı o derece azalırmış. Şekil itibariyle kalkmaya da müsait. Sonuçta Sticker her sene yenileriz, o yüzden ikişerli yollayacağım herkese. Kaliteli olarak 3m yada oracle a basacaz. Eski sticker 30cm eninde ve kaba duruyor. Ayrıca bazı modellerde bagaja sığmıyor.

Özgüç hocam Tabelacının istekleri:
Çizim: Vektörel olacak
Dosya formatı: corel cdr, ai, indüstratör,eps

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Kerem ile tabelacıya gittik fikir alışverişinde bulunduk. En olarak 20-24 cm. arasını ideal olarak belirledik. Lakin ne kadar büyürse yazıların kalkma şansı o derece azalırmış. Şekil itibariyle kalkmaya da müsait. Sticker her sene yenileriz, o yüzden ikişerli yollayacağım herkese. Kaliteli olarak 3m yada oracle a basacaz. Eski sticker 30cm eninde ve kaba duruyor. Ayrıca bazı modellerde bagaja sığmıyor.

Yaaa adam kokuyordu :kop::dil:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Kerem ile tabelacıya gittik fikir alışverişinde bulunduk. En olarak 20-24 cm. arasını ideal olarak belirledik. Lakin ne kadar büyürse yazıların kalkma şansı o derece azalırmış. Şekil itibariyle kalkmaya da müsait. Sonuçta Sticker her sene yenileriz. Kaliteli olarak 3m yada oracle a basacaz. Eski sticker 30cm eninde ve kaba duruyor. Ayrıca bazı modellerde bagaja sığmıyor.

Emre aceleye getirmezsen ortaklaşa güzel bir logo buluruz valla kac gundur ben de arıyorum ama özgün ,beni tatmin edecek birşey hala yapamadım

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yaaa adam kokuyordu :kop::dil:
Adamı ne kokluyon hacı. Ne güzel işte kokulu sticker

Emre aceleye getirmezsen ortaklaşa güzel bir logo buluruz valla kac gundur ben de arıyorum ama özgün ,beni tatmin edecek birşey hala yapamadım

Cengiz abi, şu anki logoda karakterler tek tek olduğu için kalkıyor, ayrıca hepsinin araları temizleneceği için işçilik maliyeti saçma yükseliyor.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamı ne kokluyon hacı. Ne güzel işte kokulu sticker

Cengiz abi, şu anki logoda karakterler tek tek olduğu için kalkıyor, ayrıca hepsinin araları temizleneceği için işçilik maliyeti saçma yükseliyor.

haklısın,ben de çalıştığımız matbaalardan fiyat alabilirim istersen, haberleşiriz

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Kerem ile tabelacıya gittik fikir alışverişinde bulunduk. En olarak 20-24 cm. arasını ideal olarak belirledik. Lakin ne kadar büyürse yazıların kalkma şansı o derece azalırmış. Şekil itibariyle kalkmaya da müsait. Sonuçta Sticker her sene yenileriz. Kaliteli olarak 3m yada oracle a basacaz. Eski sticker 30cm eninde ve kaba duruyor. Ayrıca bazı modellerde bagaja sığmıyor.

tamamdır, yalnız biraz zaman isteyeceğim, bu hafta tamamen not vereceğim öğrencilere, cumaya kadar bitirmeyi plnalıyorum, bu işler bittikten sonra hazırlarım, corel da yapar gönderirim.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerinize sağlık şimdiden bir çok üyemizin stickerları benimkide dahil deforme olmuştu.

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tabelacınız tanıdık mı bilmiyorum ama, fiyat aldıktan sonra bana da pm atarsanız bende bir fiyat söylemek isterim. bir dönem bende yaptım reklamcılık ama şuan yapmıyorum. arkadaşlara sorar size söylerim. sonuç itibariyle ne kadar az fiyat o kadar çok sticker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...