Opelim.Net Stickerları!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Hayda, herkes arka cama mı yapıştırcak. Ben bagaja yada 3. fren lambasının üstüne yapıştırcam. 2 sene gitti bendeki, sanırsam kalite farkı oluyor. 3M e basarız?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre bendeki arka camda 3. stopun hemen sağındaydı dışarıdan bakınca. yani aracın arka camının sağ üst bölgesinde. gayette hoş duruyordu bence. bendekide baya dayanıklıydı ancak küçük ve ince bölümler sorun çıkarmıştı. mesela i . :D i artık ı olmuştu .'tamda yoktu :D ve opelim ambleminin ucu kalkmıştı ince olduğu için. arada bir kesiyordum "ucundan azıcık" :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
emre bendeki arka camda 3. stopun hemen sağındaydı dışarıdan bakınca. yani aracın arka camının sağ üst bölgesinde. gayette hoş duruyordu bence.

Okeydir sinyal alındı, maliyet fazla olmazsa, içerden olacak. Boyut, şekil, renk hakkında fikir lütfen.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayda, herkes arka cama mı yapıştırcak. Ben bagaja yada 3. fren lambasının üstüne yapıştırcam. 2 sene gitti bendeki, sanırsam kalite farkı oluyor. 3M e basarız?

bagaj kapağıda olur ona bişi demedim.sadece bendeki camda olunca ona mahsuben konuştum
gelebilirsem cts oturur konuşuruz :) bu sefer kesin niyet ettim haftasonu çayını içmeye gelmeye :)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sarı yazının kenarlarına gri gölge düşülse nasıl olur acaba? sarı daha canalıcı duruyor gibi..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
sarı yazının kenarlarına gri gölge düşülse nasıl olur acaba? sarı daha canalıcı duruyor gibi..

Tek renk olunca, baskı yaptırmadan, direk renki stickerı kestirmeyi düşünmüştüm.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
siz paintte çızın ben bişiler tasarlarım fakatşu aralar cok yogunum zamanım pek yok. sıfırdan tasarım yapacak

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renk olarak eski sitckerlar örnek olabilir. ya koyu gri yada parlak sarı... ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence hepsi içeriden yapıştırılmalı.çünkü ben aldığım zaman camın dışından yapıştırdım güneş,toz,su fln mahvoldu 4-5 ayda :( + gümüş yada gri rengi olabilir
Benimkini rakip firmanın elemanları camdan söküp almışlar :kop:. İşin şakası bir yana dışarıdan olunca kolay deforme oluyor.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek renk olunca, baskı yaptırmadan, direk renki stickerı kestirmeyi düşünmüştüm.

tek renk olursa kesiciye direk folyoyu takıp alabiliriz, baskı işi olunca maliyeti katlanır + baskıda direk güneş ışığı yada benzer etkenler stickerin solmasına sebep olur, iki renk kesme olabilir, o da maliyeti arttırır, birde içerden arka cama yapılanlarda bence sağlıksız, sebep: bir süre sonra nem ve benzeri etkenlerden dolayı deforme olan malzemeyi kaldırmak arka cam rezistansına zarar verebilir,
bu arada klasik logomuzun PSD leri hazır,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...