Opelim.Net Stickerları!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
arkadaşlar tabelacınız tanıdık mı bilmiyorum ama, fiyat aldıktan sonra bana da pm atarsanız bende bir fiyat söylemek isterim. bir dönem bende yaptım reklamcılık ama şuan yapmıyorum. arkadaşlara sorar size söylerim. sonuç itibariyle ne kadar az fiyat o kadar çok sticker

memnun oluruz. Dosya gelsin mail olarak iletirim, bilgileri.

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki. forumdan birçok arkadaşa gsi opel logoları yaptık zamanında :D akşamları mangalla :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki. forumdan birçok arkadaşa gsi opel logoları yaptık zamanında :D akşamları mangalla :D
doğru Kadir sen hiç aklıma gelmedin bu işi sen daha uyguna çözersin zannımca:D ,ben de eskiden moda olan remove before flight tarzı anahtarlık yaptım kendime çok da güzel oldu şayet opelim netten talep olursa maliyetine her markadan yani bir yüzünde opel logosu ve araç markası, diğer yüzünde opelim net büyük, altına ople fan club turkey yazısı yazabilir dokutabilirim çok dayanıklı ve farklı bir anahtarlığınız olur kumaştan

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
doğru Kadir sen hiç aklıma gelmedin bu işi sen daha uyguna çözersin zannımca:D ,ben de eskiden moda olan remove before flight tarzı anahtarlık yaptım kendime çok da güzel oldu şayet opelim netten talep olursa maliyetine her markadan yani bir yüzünde opel logosu ve araç markası, diğer yüzünde opelim net büyük, altına ople fan club turkey yazısı yazabilir dokutabilirim çok dayanıklı ve farklı bir anahtarlığınız olur kumaştan

Anahtarlık için elimde çok güzel bir örnek var lakin, stickerı çözmek istiyorum önce.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sticker istiyoruz :D sticker istiyoruz :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anahtarlık için elimde çok güzel bir örnek var lakin, stickerı çözmek istiyorum önce.
tamam Emre anahtarlık dokuma işi nasılsa bizde acelesi yok diğerini fiyatlandırmak için de çizim bekliyorum 3-5 matbaadan fiyat alacağım, kim uygun yaparsa sana telefonlarını,adreslerini vereceğim

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yani abi elimizden gelen birşey olduktan sonra problem yok biliyorsun. anahtarlık içinde aklımızda olsun isteyen olursa söyleriz. bu arada sametle bi görüş derim abi o toptan alıyo vs. yapıyo ama nasıl durumlar bilmiyorum

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani abi elimizden gelen birşey olduktan sonra problem yok biliyorsun. anahtarlık içinde aklımızda olsun isteyen olursa söyleriz. bu arada sametle bi görüş derim abi o toptan alıyo vs. yapıyo ama nasıl durumlar bilmiyorum
kadir anahtarlık işinde kar amacım yok,biliyorsun ben desinatörüm kendime yaptım 4 senedir kullanıyorum çok da hoşuma gidiyor , ama fena fikir de değil, çünkü muadili yok bugün yeni bir tane daha yaptım kendime hem anahtarlık hem bileklik şeklinde patron elimde gördü hemen bmw ve mercedese de yap kesin satarız dedi:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...