opelim net olmasa!!!

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm kalbimle katılıyorum kardeşim sana :alkis:
opelim.net olmasa bencede bu kadar opelci bir araya gelemezdi keşke tüm üyelerle bi buluşma yapabilsek sadece opel ses getirsek türkiye genelinde yazın kocaman bi buluşma harika olurdu aslında siz ne düşünüyonuz arkadaşlar olmaz mı??????????

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üye olmayıp bağımlısı olan da o kadar çok ki.Herkes bizi konuşuyor.:) İşin garip tarafı ailenin diğer bireylerini de fena sarmaya başladı.Bizim tosuncuk smile hastası:D opelim netten çıkınca kopartıyor kıyameti.Allah hepimizden razı olsun..

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seviyeli bir ortamda seviyeli bir muhabbet var bu sitede bende o yüzden opelim neti seviyorum ve emeği geçen bu arkadaşlarıma ve abilerime teşekkür ediyorum

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelim.net olmasa öpelim.net mi olurdu:):)

şaka maka güzel site en azından boş vakitlerimizde boşboş oturcagımıza yada boş şeyler öğrenicemize güzel bilgiler lazım olacak bilgiler ediniyoruz hoşuma giden tarafı o;)

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bence de tamamen ortamdan kaynaklanıo

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üye olmayıp bağımlısı olan da o kadar çok ki.Herkes bizi konuşuyor.:) İşin garip tarafı ailenin diğer bireylerini de fena sarmaya başladı.Bizim tosuncuk smile hastası:D opelim netten çıkınca kopartıyor kıyameti.Allah hepimizden razı olsun..
:rolleyes:

burak kardeşim demek ki sizde de aynı şeyler oluyor,bizde de 2 numara smile düşkünü bazen hiç olmayacak smile lere basıyor son anda farkedip düzeltiyorum, iyiki varsın opelim.net ve tüm forumdaşlar...

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her konuda 10 numara bi site. Sevgi, saygı ve ahlak anlayışı 10 numara insanlar. Çoğu insan birbirini tanımıyo ama herkes birbirine yardım için uğraşıyo. Yapandan-sebep olandan Allah razı olsun...