opelim net olmasa!!!

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
1 haftadır bilgisayarım arızalı ve serviste o yüzden son günlerde fazla takılamıyorum aslında ... :D

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karşılıklı sevgi ve saygı ortamında, yöneticiler ve tüm özverili üyeler sayesinde.. Opelim bu işte.. :)

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese teşekkürler

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu olay opelimi aştı.Harbiden bağımlılık yapio.Bu olanağı sağlayan tüm arkadaşlarımıza,abilerimize,ablalarımıza.teyze ,amca ,dede......kim varsa teşekkürler...:D

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sevgi,saygı ,paylaşım ve özveri çerçevesinde formun dahada ileri seviyelere geleceği bağımlılığında buna bağlı orantıda yükseleceğini düşünüyorum .Bu büyük bir hizmettir .Bilgilerini esirgemeyenlerin tüm camianın ve forum kurucu veyöneticilerinin ALLAHIN selamı verahmeti üzerine olsun.

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:
kurt.ibrahim' Alıntı:
sevgi,saygı ,paylaşım ve özveri çerçevesinde formun dahada ileri seviyelere geleceği bağımlılığında buna bağlı orantıda yükseleceğini düşünüyorum .Bu büyük bir hizmettir .Bilgilerini esirgemeyenlerin tüm camianın ve forum kurucu veyöneticilerinin ALLAHIN selamı verahmeti üzerine olsun.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samimi gonuşuom bağhh :D

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiri caiz ise; hacı hacıyı mekke'de, opel'ci opel'ciyi OPELİM.NET'te bulurmuş! opelim. net kurucularından ve kurulmasında emeği geçenlerden vee bugüne gelmesini sağlayanlardan ALLAH razı olsun.