Opeli Satmak

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Girin internete bakın demişsiniz, bende baktım sadece:)

NEO19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
size katılmıyorum opel astra h , honda civic den kesinlikle kötü araba değil sadece hondanın beygiri fazla
2 yıldır kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım gayette memnunum
ayrıca honda yeni çıktı
peki 2009 da astra yeni kasa çıkarınca hondayı verip astrayamı döneceksiniz

NEO19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tofaş benzetmesi bence çok yanlış
o zaman verin 60-100 bin veya daha fazla euro, alın bir mersedes, bmw

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercedes, BMW de alman arabası olunca opel yanlarında Tofaş gibi kalıyo mu demek istedi acaba...Ama her şekilde komik olmuş...

Arkadaşım, madem ki fikirlerimizi sordun sana şöyle söylemeliyim...Cebimde param olduktan sonra uzak doğu arabalarının hiç birinin yüzüne bakmam...Tahmin ettiğim kadarıyla o araba 35.000 ytl den daha ucuz değilidr...O parayı gözden çıkardıysan bence farklı araçları da araştır...Avrupa araçlar her zaman uzak doğu araçlarından iyidir bence...Herkesin düşüncesine saygı duyarım o konu ayrı.....

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yeni Honda Civic i karambole yapmışlar Honda Accord gibi bişey yapmaya çalışmışlar ama olmamış estetik yok arabada arka farları kocaman duruyo fabrika çıkışı iğrenç bir çamuluklarının altında parça var arabaya sol yada sağ çaprazdan baktığınızda arkadan ön tamponlarının köşelerinin ne kadar şekilsiz olduğu belli oluyo içine zaten hiçbirşey söylemiyorum hangi akla hizmet yapmışlar belli değil insan neden acayip cins bir el freni yapar neden ön konsoldaki herşeyi tamamen sürücü kullansın sürücüye özel olsun diye yapar anlamış değilim ayrıca Hondanın geçmişinide biliyoruz 99-2000 o aradaki civicler kağıt resmen peugeot 106 dan hiçbir farkı yok yani daha yazılacak o kadar çok şey varki arabanın neresinden tutsan elinde kalıyo tasarım olarak felç bence ama bi Focus sedan alayım desen bi yere kadar

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda bence güzel araba, civic sedanda güzel fakat ben olsam ve kafayı hondaya takmışsam, ya 2. el bir accord, yada sıfır civic hb alırım.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda bence güzel araba, civic sedanda güzel fakat ben olsam ve kafayı hondaya takmışsam, ya 2. el bir accord, yada sıfır civic hb alırım.

honda ya kötü demeyenlerdenim. alacak arkadaşlara şiddetle tavsiyem 2. el almalarıdır.! muazzam bi fiyat farkı var çünkü bu hondada. 5-6 yazıdır anlatmaya çalıştığım bu. ama astra h ı satıpta civic almam.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercedes, BMW de alman arabası olunca opel yanlarında Tofaş gibi kalıyo mu demek istedi acaba...Ama her şekilde komik olmuş...

Arkadaşım, madem ki fikirlerimizi sordun sana şöyle söylemeliyim...Cebimde param olduktan sonra uzak doğu arabalarının hiç birinin yüzüne bakmam...Tahmin ettiğim kadarıyla o araba 35.000 ytl den daha ucuz değilidr...O parayı gözden çıkardıysan bence farklı araçları da araştır...Avrupa araçlar her zaman uzak doğu araçlarından iyidir bence...Herkesin düşüncesine saygı duyarım o konu ayrı.....

Ne demek istediğim çok açık, Alman üretimi olan ve en ucuz olan araba Opel' dir...Bunda bu kadar komplike bi taraf göremedim.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Japonyada önce Toyota sonra Nissan sonra Honda gelir...

Türkiyede biz Honda yı Audi lerle kıyaslıyoruz:D:D:D

Japon tabiriyle o zaman Toyota maybek falan yani :):):)