Opel Zafira Kulubu

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler abi. ( Her ikisi içinde ) Twin audio bakıyordum ebay.de de ama zafiye göre yok. Astra var. Abi senin bildiğin bir yerde var mı? ( Fiyatları 30 - 40 euro arasında - ebay.de bu fiyatlara veriyorlardı diye hatırlıyorum )

http://www.youtube.com/watch?v=eeDjz4Eg7xQ&feature=fvsr
Sağlam araba Zafi. Gerçi bu kazada en arkadakiler muhtemelen kurtulamaz ama daha küçük bir arçta kurtulma şansı yüksek.
video dan şu sonuçları çıkardımki,
-6 ve 7. koltukların başlıkları kullanılmalı,camdan korunmak ve boyna gelen darbeyi emmesi için.Ben pek kullanmıyordum açıkcası.(video da kapalı başlıklar).
-orta 3lü koltuğu da 5-10 santim önde bulundurmalı,arkadaki yolcuların bacak güvenliği için.

gerçekten beklediğimden sağlammış...
teşekkürler Şenol abi

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kaç gündür pc de sorun var foruma giriş yapıyorum fakat sayfaları farklı bir biçimde gösteriyor işyerinden aranıza katılıyorum ve diğer yarışmacılara başarılar diliyorum....

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün diğer aracı teslim aldık. Ne rastlantı ki bir yıl önce bugün bende Zafiyi teslim almıştım. (18.06.2008 - 18.06.2009) Dün aracın gelip gelmediğini bile öğrenememiştim ilgili satışçının izinli olması nedeniyle.
:)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah kardeş yeni bir servis açtık metrekare olarak bayağı büyük bir yer biraz sıkıntı çekiyoruz eleman bulmakta bir sürü sorun yaşıyoruz ama iyi olacak inşallah şimdilik özel ama hedefimiz yetkili olmak bu nedenle sürekli yurt dışına gidiyorum görüşmeler yapıyoruz hayırlısı dua edin kardeşler

hadi hayirlisi abim islerin güclerin insallah yolunda gider..Allahim kalbine göre versin biz gurur duyariz..

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün diğer aracı teslim aldık. Ne rastlantı ki bir yıl önce bugün bende Zafiyi teslim almıştım. (18.06.2008 - 18.06.2009) Dün aracın gelip gelmediğini bile öğrenememiştim ilgili satışçının izinli olması nedeniyle.
:)
hayırlı olsun abi,megan station dı değilmi?

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sedan Kenan. Bizim baba daha çok sedan araç sever. Station daha güzel duruyor bence ama buda fena değil. Bir teste çıkarım bu hafta sonu. :)