Opel Zafira Kulubu

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi ben anlamiyorum bu Türkiyenin isini.burdada benzeri bir uygulama oldu ama biraz farkli..eski arabasini verene 2500 euro verdi devlet yani yeni araba aliyorsun elindeki arabanin degeri 100 euro da olsa 2500 aliyorsun güzel bir uygulama onuda gectik birkac gün önce bir arkadas icin zafira sorduk 1,6 110. yil verziyonu.opel direk 5000 euro düstü birde arkadasin eski arabasina 2500 etti 7500 euro.geriye ödenecek miktar 15500 euro gercekten mükemmel bir fiyatti.kiriz yüzünden bizim arkadas düsünüyor ama oda sasirdi fiyati duyunca.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde önce indirim sonra bindirim şeklinde ilerliyor herzaman. Ama iyi kampanyaymış. Bende bugün Opel.de de Zafi tasarlıyordum. 1.7 dizel motor neden buraya gelmiyor anlayamadım. Halbuki vergi avantajı falan kapış kapış gider. Tasarladığım araç bir sürü ek ile 36.000 Euro çıktı ama indirim falan 31.000 Euro son fiyattı.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende hala anlamis degilim 1,7 lerin neden Türkiyede olmadigini ama bana kalirsa uzun sürmez oda gelir..burdayiz Alper cigim..sizler kayipsiniz..

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 motoru bende sormuştum fakat sadece 1.9 versiyonunun olduğunu ve onunda sadece otomatik vites olduğunu söylemişlerdi bende anlamıyorum galiba TÜRKİYE ayrıcalığı bu.....

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayda niye otomatik vites benimkisi 6 vitesli.yahu bu Türkiyenin islerine akil sir ermiyor..bu arada iyi geceler arkadaslar bugün erken kaciyorum..

Son düzenleme:

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende geçmiş sayfalara şöyle bir göz attım zaman ne çabuk geçiyor değilmi arkadaşlar herkese iyi geceler diliyorum bende Emrah abinin peşinden kaçıyorum artık kim kovalıyorsa bizi bilmiyorum......

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba abi ben bu sefer gerçekten kaçıyorum uyku bastırdı bari unu kaçırmayayım

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an aktif ölan alper ve emrah arkadaşlarıma merhaba.
merhaba abide biz cogu zaman aktifiz sizler yoksunuz piyasada..bugün pazar zaten bütün zafi ciler pazar keyfi yapar görünmezler aksama kadar. bende zaten birazdan cocuklarla gezmeye cikacagim artik aksam üstü görüsürüz keyifci zaficiler..