Opel Zafira Kulubu

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kod yıldızmetin kardeş, duruyor.
Kışın depoya koyuyorum. Yazın dolaşma mevsimi gelince takıyorum. Yakıtı biraz artırıyor ama muazzam eşya alıyor.400 lt lik. Düşünürsen Yurttel (portbagaj-box imalatçıları )in sahipleri ile tanışıyorum, benimki de o marka sana da uygun alırız.

aytun geçer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aksesuarlar güzel değişik veçarpıcı abartmadan olursa belki ama ben orjinalden yanayım.zaten bizim zafiralar dikkat çekici öyle allayıp pullarsak başına nöbetçi dikmemiz gerekir.sonuçta yolda duruyor garaj olsa bile.ben bizim burda zorunlu olmadıkça kipanın oto parkına park etmiyorum.çizenmi ararsın sürttürenmi yamultanmı allaha emanet.sen okadar özen göster elde var sıfır.düşüncesiz okadar insanımız varki... bu arada yeni arkadaşımızada hoş geldin.tebriklerinizi kabul ettim cim bom luyumda...

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hafta sonu İstanbul'a gitmiştim.Bor hidrolür iyi tasarruf yaptırdı. Depoyu Ankara'da fulledim, kilometreyi sıfırladım İstanbula gittik.Orada bir iki dolaştık, iki defa şehir içi kötü trafiğe yakalandım ve adım adım ilerleyen trafikte boşa yakıt harcadım. Sonra pazar günü dönüş yoluna geçtik ve Bolu tuneline gelmeden 710 km de yakıt ikaz ışığı yandı ayıptır söylemesi...:eek: Sonra ilk benzinlikte fulledim 49.5 litre aldı depo.Yani 49.5 litre ile 710 km=6,9 lt/100 km. değerle yol yapmışım. 1.8 motorlu araca göre bence çok iyi bir değer... 230 YKR/km. hızımız da 120 km altına hiç düşmedi, 120-140 km/saat arasıydı. Şehir içinde test ettiğim değeri de yazmıştım. Ful depo ile ikaz ışığı yanıncaya kadar aldığım mesafe 470 km den 570 km ye çıktı.
Artık bor hidrolürü gönül rahatlığı ile herkese önerebilirim. İzmir mercanotomotiv'in Ankara'da distribütörü borkar diye bir firma.Hem bor hidrölür kitini hem de yeni geliştirdikleri yüksek RPM destek pompasını beraber takıyorlar.RPM destek pompasını çok iyi oldu, motorun sürekli yüksek dönü gerektiren hızlarında otobanda eskiden bazen pompa duruyordu bor harcamadan benzine yük biniyordu. Kimsenin aklına birşey gelmesin Ankara'da düşünenler özel mesaj atarsa yönlendirebilirim. Sahipleri çok kıymetli ve iyi niyetli değerli arkadaşlar öyle çakal takımı değiller.Kanaatkarlar.

Son düzenleme:

msenolyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hafta sonu İstanbul'a gitmiştim.Bor hidrolür iyi tasarruf yaptırdı. Depoyu Ankara'da fulledim, kilometreyi sıfırladım İstanbula gittik.Orada bir iki dolaştık, iki defa şehir içi kötü trafiğe yakalandım ve adım adım ilerleyen trafikte boşa yakıt harcadım. Sonra pazar günü dönüş yoluna geçtik ve Bolu tuneline gelmeden 710 km de yakıt ikaz ışığı yandı ayıptır söylemesi...:eek: Sonra ilk benzinlikte fulledim 49.5 litre aldı depo.Yani 49.5 litre ile 710 km=6,9 lt/100 km. değerle yol yapmışım. 1.8 motorlu araca göre bence çok iyi bir değer... 230 YKR/km. hızımız da 120 km altına hiç düşmedi, 120-140 km/saat arasıydı. Şehir içinde test ettiğim değeri de yazmıştım. Ful depo ile ikaz ışığı yanıncaya kadar aldığım mesafe 470 km den 570 km ye çıktı.
Artık bor hidrolürü gönül rahatlığı ile herkese önerebilirim. İzmir mercanotomotiv'in Ankara'da distribütörü borkar diye bir firma.Hem bor hidrölür kitini hem de yeni geliştirdikleri yüksek RPM destek pompasını beraber takıyorlar.RPM destek pompasını çok iyi oldu, motorun sürekli yüksek dönü gerektiren hızlarında otobanda eskiden bazen pompa duruyordu bor harcamadan benzine yük biniyordu. Kimsenin aklına birşey gelmesin Ankara'da düşünenler özel mesaj atarsa yönlendirebilirim. Sahipleri çok kıymetli ve iyi niyetli değerli arkadaşlar öyle çakal takımı değiller.Kanaatkarlar.
İstanbul'da servisi varmı
Bilen arkadaşlarda yardım talep ediyorum
Şenol Yılmaz

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada kule gergisini unutmayalım

dsc00882zk8.jpg

böyle birşey ön iki amörtisörü birbirine bağlayan bir demir parçası...sanırım yol tutuşunu arttırıyor...ama ne kadar faydalı tam olarak bi bilgim yok...

bu arada ,body kit bulamıyoruz bunu bulmak çok zor.

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kenan,
Yine taktir ettim seni hem de resimli "şekil A da görüldüğü gibi" açıklamışşın kule gergisini ama şimdi bi de "body kit" ne diye sorduracaksın gece gece:D

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Burdayım.;)Amblem de güzel olmuş