Opel Zafira Kulubu

yildizmetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün izmitte tüm tuning işi yapan dükkanları dolaştım ve geçen gün eklediğim fotodaki arabayı gösterip yapıp yapamayacaklarını sordum fakat kimseden olumlu bir cevap alamadım çoğu bu işlemlerin Ankara sanayide yapılabileceğini söylediler evet Ankara daki arkadaşlar biraz yardımlarınızı bekliyorum....bu arada kara incinin ön camı bugün değişti İnşallah bir daha sakat bir durum olmaz hepimiz için.....

buralp41;
ben 4 mayıs gibi "karlıkçı Halil" ile bizzat görüştüm. bağlantılarda bulunan ( beyaz ve gri ) araçların orijinal avrupa tipi modelden yaptıklarını belirtti. fiyat olarak 540 YTL. ( 5 taksit) tutuyormuş. bu fiyata 2 yan + 1 ön + 1 arka karlık + 1 arka cam üstü spoiler dahil.
ayrıca ölçü alımı için 1 saat, montaj için ise 4 gün sonra 2 saat süre verdiler.
ben ( özellikle eşim ) karlıklı halini beğenmediğimiz için yaptırmadık. bilginize. başka soru varsa karlıkçı ile temasa geçebilirim. hoşçakalın...

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buralp41;
ben 4 mayıs gibi "karlıkçı Halil" ile bizzat görüştüm. bağlantılarda bulunan ( beyaz ve gri ) araçların orijinal avrupa tipi modelden yaptıklarını belirtti. fiyat olarak 540 YTL. ( 5 taksit) tutuyormuş. bu fiyata 2 yan + 1 ön + 1 arka karlık + 1 arka cam üstü spoiler dahil.
ayrıca ölçü alımı için 1 saat, montaj için ise 4 gün sonra 2 saat süre verdiler.
ben ( özellikle eşim ) karlıklı halini beğenmediğimiz için yaptırmadık. bilginize. başka soru varsa karlıkçı ile temasa geçebilirim. hoşçakalın...
teşekkürler bilgiler için bence biraz fazla fiyat 400 civarına yapılabilir...
ama zafirayada başka bi yerde bulunurmu,zor...

avusturya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benim ufak bi sikintim var yardimci olursaniz sevinirim benim arabain ABS ve anti patinaj ikaz lambalari yaniyor kontak anahtarini ilk cevirdimgimde fakat kapatip 2 kez anahtari cevirdigimde ikaz lambalari sonuyor bilgisi olan varsa acele yardim bekliyorum lutfen

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benim ufak bi sikintim var yardimci olursaniz sevinirim benim arabain ABS ve anti patinaj ikaz lambalari yaniyor kontak anahtarini ilk cevirdimgimde fakat kapatip 2 kez anahtari cevirdigimde ikaz lambalari sonuyor bilgisi olan varsa acele yardim bekliyorum lutfen
bu sorunu forum ustasına sorarsan tam ve detaylı bilgi almış olursun...

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler bilgiler için bence biraz fazla fiyat 400 civarına yapılabilir...
ama zafirayada başka bi yerde bulunurmu,zor...
ben bugün firmayı aradım ve fiyatı daha fazla söylediler ve izmitteki bir dükkanla görüştüm parça başı 80 - 100 ytl gibi bir fiyat verdiler ve ellerinde sadece arka karlık olmadığını onuda diğer arabalardan kalıp alıp yapabileceklerini söylediler bakalım hayırlısı bu ay bir bitsin yavaştan başlarız İnşallah....:)

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Aracı bilgisayar kontrolünden geçirmende fayda var. Cihazın ismini tam hatırlayamadım ama (Tek' li birşeydi), elfreni altında bulunan port ile bağlayıp araçtaki tüm yazılımı ve çalışan parçaları denetleyen bir el cihazı var, serviste bununla aracını kontrol ederlerse hata kodundan arızayı bulup müdahale edebilirler.Üye sohbetlerinde en detaylı opel hata kodları konusu var.

Cihzın verdiği hata kodundan bunu karşıılaştırabilirsin. ya da umarım basit bir sigorta veya elektrik hatasıdır

avusturya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi dediginiz gibi arabayi bi sevise cekmek bana biraz pahaliya patliycak ama abs sistemi hata veriyosa sakasi olmaz yardimlariniz icin sagolun

yildizmetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili zafiracilar,
en sonunda ots marka yerli imal port bagaj aldım. yakında resimleri koyarım. sevgilerimle..

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sevgili zafiracilar,
en sonunda ots marka yerli imal port bagaj aldım. yakında resimleri koyarım. sevgilerimle..

Hayırlı olsun kardeş, sen de mi ŞAPKALI zafiracılardan oldun?:)
Maliyet nasıl, diğer tarafa göre daha mı hesaplı oldu?

Son düzenleme: