Opel Zafira Kulubu

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi body kit bu aracın ön arka ve yanlara eklenen parçaların adı genel adı.spoylerde dahil...

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
:good:

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün izmitte tüm tuning işi yapan dükkanları dolaştım ve geçen gün eklediğim fotodaki arabayı gösterip yapıp yapamayacaklarını sordum fakat kimseden olumlu bir cevap alamadım çoğu bu işlemlerin Ankara sanayide yapılabileceğini söylediler evet Ankara daki arkadaşlar biraz yardımlarınızı bekliyorum....bu arada kara incinin ön camı bugün değişti İnşallah bir daha sakat bir durum olmaz hepimiz için.....

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burada 2 zafira A yapmışlar(beyaz ve gri) ama araca tam oturmamış gibi parçalar.ama siyah incin beyaz ve gri olanlardan daha güzel olacaktır siyah araçlar daha çok yatkın bu işe.senin yan ve arkadaki plastik bölümler araçla aynı renk bu yöndende şanslısın,beyaz zafirada çok sırıtmış bunlar.

tabii Asıl arabayı gösteren cantlar...

resimler
- http://www.otosport.com.tr/icerik.php?cid=193#.htm

ayrıca isteğe göre parçada yapabiliyorlar.yani senin resimde gösterdiklerini yapabilirler sanırım.

Son düzenleme:

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafiracılar...

29 hazirandaki Anıtkabir ziyaretine gelecek varmı???

ben büyük ihtimal katılacağım...

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah be kenan ben temmuz ayında izine çıkıcam ve düğün için Yozgat a geçerken Ankara ya uğramayı düşünüyorum belki o zaman görüşürüz bide otosport sayfasını gezdim fakat birşey bulamadım araştırmaya devam herşey ZAFİRA için...

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kenan sağol kardeş temmuz ayında Ankara da olacağım kısmetse ilk olarak bor olayını daha sonrada resimdeki zafirada uygulananları kara inci üzerinde uygulamayı düşünüyorum kara inciyede yakışır değilmi ensonda güzel bir jant nasıl olur???...