Opel Zafira Kulubu

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar, Alanya, Side, Finike, Kaş, Kalkan, Fethiye Ölüdeniz, Marmaris Muğla, İstanbul ve dün gece Ankara'ya döndük. Toplam 3 hafta gayet güzel bir tatildi. Ama bitti.

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar daha öncede yazdığım gibi toyota yaris almıştım fakat aile olarak bir türlü sığamadık ve en sonunda 2006 model 1.6 enjoy zafira aldık 50000 km de temiz kullanılmış bir araç yakın zamanda fotoları eklerim daha sonra görüşmek üzere....

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar daha öncede yazdığım gibi toyota yaris almıştım fakat aile olarak bir türlü sığamadık ve en sonunda 2006 model 1.6 enjoy zafira aldık 50000 km de temiz kullanılmış bir araç yakın zamanda fotoları eklerim daha sonra görüşmek üzere....
hayırlı olsun alper abi,sevindim;)

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inanın nasıl oldu bende anlamadım bir baktık ilanda temiz bir zafira hoşumuza gitti aradık herşey bir gün içinde oldu bitti bence iyide oldu zafira bir başka arkadaşlar alışınca kopamıyor insan....

ttpola

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar.
ben yaklaşık 3 ay önce zafiye lpg taktırmıştım,tankı da stepnenin yerine koydurmuştum.lpg gerçekten de neredeyse yakıtı yarıya düşürdü ancak tankı bagaja taktırmadığım için pişmanım.stepnenin yüzünden zaten bir koltuk iptal durumda üstelik çirkin büyük ve düzensiz.tankla da bir koltuk iptal olurdu ama en azından virajlarda savrulmazdı diye düşünüyorum.lpg düşünen arkadaşlara tavsiyem tankın yerini iki kez düşünmeleri.250 tl masrafı varmış çıkarıp bagaja taktırmayı düşünüyorum.
herkese selamlar